reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowe brzuszki i maluszki:) - wątek zdjęciowy :)

Dziewczyny tak się chwalicie tymi ślicznymi brzuszkami że ja też postanowiłam Wam pokazać:
Tylko proszę się nie śmiać z mojego pępuszka :-p
To my w 26tc

Zobacz załącznik 469006

Brzusio malenki gdzie to Dziecie sie chowa:p a pepuszka nie komentuje bo bokiem nie widac:p malenki i zgrabniusi:)


Zaanetkaa a co Ty chcesz od pepuszka? zreszta ja go nie widze :) super następna zgrabna laska do kolekcji przy Was to człowiek w kompleksy popada :-D
A to My dzis :) czyli 26 tydzien :)

Zobacz załącznik 469010Zobacz załącznik 469011

maluszek2012 cudasny ten Twoj brzus:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nadrabiam wszystkie nowe brzuszki :-p:-D

patrysia -
wow, niesamowity :D Ale myślę, że właśnie jak pisałaś jesteś szczuplaczek, poza tym to już Twoja 3 ciąża. Jest piękny ;-)

Loonka
- cudny Twój brzuszek, taki w sam raz :D

Joasia - śliczny!

martusia - ja Cię proszę, jaki słoń?! Wyglądasz super, wszystko na swoim miejscu :tak:

gorgusia - piękny ;D

Zanetka - cudowny, taki zgrabniutki.

maluszek - jaki okrąglutki!!!


Dziewczyny, wszystkie brzuszki śliczne, a każdy inny!

Ahhh, kobiety w ciąży są łase na komplementy, nie? :-D:tak::-)
 
Martusia ale za to pomyśl ile swobody ma Twoja dzidzia. Też mam duży :D. Słodziutki ten Twój brzuszek ;)

Gorgusia no nie pogadasz. SUper brzusio. Ja jutro zaczynam kolejny tydzień i trza przymusić mojego m do pstryknięcia fotki.

Zanetka ja tam pępuszka nie widzę nigdzie ;) jaki malusi brzusio :)))

Maluszek super apartament :) te nasze dzieciaczki to mają się dobrze ;)

Też mam tą kreskę i czytałam że nie musi ona być widoczna. A ona ma jakąś nazwę - tylko, że nie pamiętam jaką :D
 
Brzuszek z dziś, czyli prawie 27 tydz. :)
brzuch.jpg
 
reklama
Do góry