reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Macie dziewczyny racje, ja za każdym razem jak mam robione USG to nie mogę się napatrzeć, i ciągle mi mało. Mam nadzieję, że na wizycie 09.09 będę miała robione USG i znowu się napatrze:-)
KarinaNieZie- trzymaj się. Dasz rade
 
reklama
Karina- napewno dotrzymasz do 22:tak: trzymam kciuki:-)

A ja nie moge sie doczekać jutrzejszego USG:happy:

aniam- masz racje, że fajnie jest widzieć, bo w pierwszej ciąży 14 lat temu to miałam jedno USG, które nawet nie widziałam. Dobrze, ze tak technika poszła do przodu.:-):-)
 
Dzieki dziewczyny za kciukasy! Przy okazji sie odwdziecze:-)

Moj A troszke podlamany bo na pierwszy porod nie zdazyl i teraz sie boi ze sie sytuacja powtorzy - a on bardzo chce byc przy porodzie. Oby sie udalo wytrzymac. Musi! ;-)

Klajo - ten hak czasem jest badzo duzy. Szczegolnie w godzinach korkow:baffled: Ale bedzie dobrze - tym bardziej z Waszymi kciukami.


....
Kurcze jakie ja dzis robie bledy, makabra, wybaczcie...
 
Karina - dlatego napisalam z "hakiem" pamiętam jak ostanio jechałam z szefem moim do warszawki to na jankach ponad godzine ... bylismy oczywiście spóźnieni, ale kolega z wrocka jeszcze za nami... tak jest zawsze...:-):-):-)
 
Znam Klajoten bol az za dobrze - daltego staram sie zawsze wybrac dobre godziny ale czasem zdarzy mi sie poslizg zcasowy i wtedy W-wa mi zajmuje prawie tyle samo czasu co droga z Cz-wy bo ja musze przebrnac cale miasto zeby sie do domu dostac:crazy: Masakra...
 
Karina - to trzymaj się mocno, dokładnie wiem jak to jest bo mój też wyjechał i jak lekarz powiedział że mogę się posypać w każdej chwili to zbladł gdyż wielce prawdopodobne że nie zdąży :baffled: a ja codziennie powtarzam sobie byle do 10 byle do 10
 
Karina - odbij w razie czego w nadarzynie w lewo i dojedz do pruszkowa , my tak czasem robimy żeby nie stac w raszynie w korku ,no i na al. krakowskiej
 
Karina - odbij w razie czego w nadarzynie w lewo i dojedz do pruszkowa , my tak czasem robimy żeby nie stac w raszynie w korku ,no i na al. krakowskiej

TYlko trzeba wiedzieć jak jechać - ja tam często jeździłam bo rodzice mają działkę w nadarzynie i do tej pory nie wiem jak jechać tymi objazdami :-D, można sobie zrobić nawet fajny objazd, że dojeżdża sie do trasy na poznań.:tak::tak:

Bo z janek do częstochowy to max 2 godziny :-p
 
Agata- no własnie tam tylko 2 godzinki, a czasem nastepne dwie spędza się chcąc tak jak ja dostać się na grochowską w godzinach porannych :):):) M. oststnio skręcił na pruszków - oj jak pobłądził...normlanie miałam z niego ubaw...:-)
 
reklama
Agata, karina - trzeba sprawdzić na samochodowej wcześniej .. droga jest prosta ale zawsze lepiej zobaczyć na mapie żeby skręcić tam gdzie trzeba , jak już trafisz na właściwą to do pruszkowa cały czas prosto .. no i ja mam o tyle łatwiej że w trasy jade z CB i zawsze sie pytam czy jest korek czy nie.. no i kierowcy podpowiadaja jak jechac .. przydatna rzecz:-):-)
 
Do góry