reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Matylda- to trzymam kciuki, żeby Gosia wyszla wtedy kiedy jej przyjdzie ochota..., a jak juz to niech będzie juz ...:-)

Sreberko - blisko coraz bliżej....

Ananklim - mnie dzisiaj księgowa powiedziałą żebym poczekała do września, bo chce wysłać listę płac i puścić wypłaty hihihi, zobaczymy co będzie...
 
reklama
Matylda - dzięki .. :).. ale możesz napisac do wszystkich .. bo potem powiedzą że ważne info zatajam .:-):-). to co teraz się zacznie , schody , podłogi .. żeby Gosie wygonic
 
aniam klatki schodowej nie myję od początku ciąży, mam dobre sąsiadki:-)
szczerze to nie mam weny i ochoty na takie szaleństwa jak wieeelkie porządki. a za sprzątanie takie jak ostatnio wzięłam się dlatego że mnie A. wkurzył.....
info dostaniesz do przekazania ogółowi wrześniówek:-)
 
Matko, żeby mi tak powiedziała że nie doczekam do wtorku!
a mi dzis powiedziała doktorka że mam zapisać się na za tydzień:szok:
Mam co prawda termin na za tydzień, ale juz wymiękam, skurcze są ale nieregularne,brzuch nisko,czop juz odszedł, łóżysko ok, a mały waży ok 3500 więc kurna czas juz nie?
Dziś to wogóle nic mi nie pasi, chyba przez tą pogodę:no:
Mam pytanko, bo mi na wizycie słucha i patrzy przez usg na małego, nie miałam ktg, normalka?

miłego wieczoru, pozdrawiam
 
matylda - no nie wierze w to co piszesz , Ty nie masz weny do sprzatania .. a Ty zawsze najwiecej robiłas .. ale dobrze , pozytywnie , odpoczywaj ile się da :-):-)...A A. niech sam sprząta , ma dwie łapki
 
monia378- już napewno nie długo urodzisz:tak: a co do KTG, to ja mam robione od 34tc raz w tygodniu, ale jeżeli miałaś USG to chyba KTG już nie musi być, tak mi sie przynajmiej wydaje.
 
reklama
Do góry