reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

kasiula - a ja już myślałam że urodziłaś he he .. no co kawał chłopaka bedzie a jaki bedzie naprawde zobaczymy .. przechlapane masz z tymi doktorkami ..
 
reklama
sanya- wiem jaki to ból, dlatego bardzo mi przykro... rozumiem, że nospa już nie pomaga:confused: więc... pozostaje mi życzyć ci szybkiego rozwiązania, bo ileż to można się tak męczyć....

kasiula- ja tez myślałam, że ty już po... bo znikłaś nam jakoś;-) trzymaj się dzielnie!
 
a poza tym mloda baaaaaaaaaardzo nisko, prawie cala glowka w kanale :szok:, polozna ledwo czubek czula, mowi ze jak na jej gust to moge zaczac rodzic w kazdej chwili,

E tam e tam, mój od połowy lipca bardzo nisko, a nie planuję urodzić przed terminem. Piotruś miał łeb w kanale 5 tygodni przed porodem, a rozwarcia zero aż do 8 godziny skurczów. Także tym się Isunia nie przejmuj.
 
kasiula to co pomiarów to ja bym im tak nie ufała
znajomej na USG wyszło że mała ma 3900g a po urodzeniu dziecie ważyło 3050g tak że....
mi lekarz przeważnie mówi zebym tak z 0,5kg odjeła od wyniku

Sanya kofanie trzymaj sie
 
Sanya - nie wiem czego ci życzyć. Albo ustąpienia bóli albo szybkiego rozwiązania, bo jeśli to dłużej potrwa to ty stracisz siły jeszcze przed samym porodem.
Ja się wagą martwię w drugą stronę - moja malutka póki co jest naprawdę malutka. Mogła by trochę nabrać ciałka...
 
Aniam-ma do Ciebie nr wiec jak mnie zaskoczy wczesniej porod to napewno Ci napisze, co jaki i gdzie:tak:
Sanya- dokladnie chcialam napisac co Artemida-,ze nie wiem co lepsze szybsze rozwiazanie czy lekkich skurczy-w kazdym razie zycze Ci duuuzo sil do przetrwania! wiem co tzn , mnie pare razy zlapal,ze az sie poryczalam ale przy wiekszosci tylko mnie wykreca i szybko mija.Trzymaj sie zatem!!!
Ewa- jak samopoczucie 4 dni przed rozwiazaniem?:-)
 
Anika - witaj z powrotem:)

Sanya - ja bym zastosowała radę z suwaczka... tam maliny....

Isunia - witajcie w naszej bajce... Tu położne i lekarze są niewiarygodni, wszystko na oko...
 
reklama
Nie będę zaśmiecać wątku ogólnego tematem mojej "swędziawki ":baffled: Odebrałam wyniki - są idealne - ALT -15, AST - 16, bilirubina - 0,27. Zadzwoniłam do lakarza, przeczytałam mu - wszystko super, a dalej swędzi :crazy: Kazał mi pić wapno i kupic olej z wiesiołka w kapsułkach , no i kontrolować czy się nie powiększa obszar swędziawki.
Dobrze , że nie cholestaza - ale co ?? już mam schizy czy coś zjadłam ? A pożeram co dnia miliony najróżniejszych rzeczy . Czy to efekt golenia w tempie przyspieszonym + np. spodnie niedopłukane z proszku - bo i tak mogło być. Może to nerwica przed porodem :-D:tak:
 
Do góry