reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

ja co wizyta gramolę się na fotelik, moja doktorka lubi wszystko mieć pod kontrolą....
tylko coraz trudniej mi z niego po badaniu zleźć:-D
 
reklama
Karolinna - uważaj!

Po tej zasranej glukozie wyglądam jak stara narkomanka:( Siniaki są teraz zielone, a na lewej ręce jeszcze sznyt po żelazku, dziecko bez zęba i z ręką w gipsie, normalnie patologia!
 
oj dziewczyny jak wy juz coś napiszecie to tylko boki zrywać :):):):)

Abigiel - hmm, KTG co tydzień od 36 tygodnia, zobaczymy co moja powie jutro...
 
u mnie po wizycie takie newsy

mała rośnie i rozwija się prawidłowo - głowa, serduszko, żołądek, nerki itd wsio ok:tak:
ułozona odpowiednio porodowo

wiec z dzieckiem dobrze a z mamusia już mniej różowo
porobiły mi się jakieś torbieliki i przy badaniu bolałooo :-(
do tego wydzielina trochę się pogorszyła i dostałam dodatkowe leki :-(
na szczęście szyja jeszcze jest i szwy jeszcze trzymają:tak:

08 sierpnia odstawiam leki na podtrzymanie i przeciw skurczowe

10 sierpnia o 9 rano mam sie stawić w szpitalu i na 90% będą mi ściągać to co mi wcześniej zamontowali i najprawdopodobniej już w szpitalu zostanę:-:)-:)-( - to jest ta najgorsza wiadomość
mogę urodzić odrazu a mogę za parę dni tego nikt nie wie ale przy moim otwierajacym sie ujsciu wew jest szansa, ze szybko pojdzie

wiec mam szanse zostać pierwsza rozdwojona wrześniówką - i to już za 2,5 tygodnia - jakoś to do mnie nie dociera:szok::szok::szok:

szczerze to ja liczę na to 10% i ze doczłapie jakoś do tego 38-39 tyg :sorry2:tylko jak to zrobić bez szwów :baffled::confused:i nie leżąc w szpitalu :dry:

no i mogę chodzić tylko nie szaleć - wiec po wizycie pojechałam do tesco i do mc donalda :-D ale qurczaki zastałam sie strasznie , zmeczyło mnie to wyjscie
 
Ostatnia edycja:
Aqua- najważniejsze żeby wsio było w porządalu:-)Tylko teraz spokojnie i może uda się doczłapać :tak:Trzymam kciuki!! Dzielna dziewczyna:tak::tak:
 
reklama
Aqua, świetnie że z dzieciaczkiem ok, to najważniejsze. A z tobą będzie ok jak tylko urodzisz, więc czasowa niedyspozycja - jesteś dzielna baba i dasz radę. :-) Już naprawdę niedługo :-) Szkoda z tym szpitalem, ale może zostawią parę dni i jak ok będzie to wypuszczą? :happy2:
 
Do góry