reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

abigail - koniecznie leżakuj!!! będzie dobrze, ale musisz faktycznie się wyłączyć i odpoczywać:tak:
 
reklama
Witam wszystkie mamy ja wczoraj byłam u lekarza z córeczką wszystko ok,rośnie zdrowo waży już 760g.Ja się musze oszczędzać, ponieważ mam krótka szyjke macicy a pozatym wszystko ok.Pozdrawiam wszystkie mamy!
 
Witam serdecznie! już też po wizycie u lekarki morfologia ok:-), mocz ok:-) , ale niestety dzisiaj była powtórka z glukozy. Poprzedni wynik troszkę ponad normę:-(, wynik w poniedziałek. Serduszko ślicznie bije:-) chociaż położnej ciężko było znalęźć tętno, dzidzia rośnie:-) innych dolegliwości brak:-). Dziewczyny lężące - odpoczywajcie to już bliżej niż dalej pozdrowienia!!!


img-19092008011.jpg
 
Miło czytać, że dzieciąteczka mają się dobrze :tak: Dbajcie o siebie dziewczyny, pozwalajcie się rozpieszczać i oby tak dalej, w dobrych humorach :-D!!
 
hej
odebrałam dziś wyniki krwi. Super:)
cukier 84:)
hemoglobina 12,4:)
reszta też w normie.... noooo....

w środę wizyta i usg:-D
 
milo sie czyta takie pozytywne posty :tak:

moje wyniki tak jak myslałam znów poleciały :-(
jeszcze czekam na cukier ma byc w pon

no i w poniedziałek do gina - jestem stuknieta ciesze sie z wizyty u lekarza :rofl2: :rolleyes: :happy2:
 
Aqua - pewnie że sie ciesz , przynajmniej wiesz co się dzieje .. no i każda wizyta to już coraz mniej czasu leżakowania dla Ciebie .. podziwiam że jesteś taka wytrwała i dzielna ...
 
Witajcie,
przede wszystkim super czytać że u Was tak wszystko w porządku.

Ja chciałam się pochwalić, że dziś było USG szyjki i jest pieknie zamnknieta i ma 34 mm, wiecie kamior z serca :-) byle do 32 tc.
Buziaki
 
Aqua- no to w poniedziałek obie idziemy do lekarza:-). Też już nie mogę się
doczekać. Trochę mam kuperek ściśnięty ze strachu, ale wierzę,że będzie ok:tak:.

Abigaill- gratuluję grzecznej szyjki. Oby tak dalej. Moja w 14 tc skróciła się do 21mm. Wolę nie pytać lekarza ile ma teraz. Grunt to dobre nastawienie:-D.


Zapomniałam w czwartek napisać, ze byłam na USG i moje Maleństwo waży już ok.1150 gramów:happy:. Wszystko jest w porządku. Tylko w jednym miejscu łożyska są jakieś puste przestrzenie. Wg. lekarza nie powinno to mieć wpływu na dalszy przebieg ciąży. Muszę jedynie uważać, by nie uderzyć się w brzuch. No to uważam:tak:.
 
reklama
zahaczylam o przychodnie i odebralam wyniki z historycznego wymazu ;-)no i normalnie wsio w porzadku ... miejmy nadzieje ze to prawda :baffled:
 
Do góry