reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Ja na usg połówkowe idę we wtorek, już nie mogę się doczekać. Dziewczyny napiszcie proszę co tam lekarz będzie badał i czy to usg naprawdę tak długo trwa, fajnie by było przez dłuższą chwilę patrzeć na córeczkę, co tam robi i w ogóle! Pozdrawiam!
 
reklama
karina - pewnie kazdy lekarz robi coś tam po swojemu , ale u mnie ogladał narzady maluszka , czy wszystko dobrze funkcjonuje .. mierzył co sie dało : główke , kość udowa itp.. ogladał czy dziecko ma paluszki , czy stopki są ok . jak sie dobrze odwróciło to powiedział że nie ma rozszczepu wargi ( nie wiem jak sie dokładnie ta choroba nazywa)..oczywiscie po raz drugi dowiedziałam sie że to chłopak i pokazał ptaszka i jajka .. ( nawet mam na zdjeciu na którym jak dla mnie nic nie widać ..
mam też zdjecie żeberek i kręgosłupa ..Ogólnie badanie trwało u mnie ok 20minut.
 
I juz po wizycie :-)
Z małym wszystko ok :-D
waga 576g
bicie serduszka 129 B/m
obwód główki 194mm
dł. kosci udowej 42mm

Termin wg. usg 15.09
najważniesze że wszystko jest w porzadku, tym razem nie chciał pokazać swoich klejnocików, ale co tam. :-p
 
isiu- najważniejsze, że wszystko w porządeczku!!!

aqua- bardzo się ciesze,że jesteście już w domku!! strasznie się tu o was niepokoiłyśmy... jesteśmy z tobą!!!

sanya- kurcze, niedobrze:no: lae co, jak lekarz zalecił leżenie, to trzeba leżeć!!! jeśli masz ochotę możemy do ciebie wpaść... żeby troszkę dotrzymać ci towarzystwa i pomóc w czyms ewenyualnie...

ja odebrałam swoje wyniki badań i znów niska hemoglobina:no::no:
cholercia, co drugi dzień pije skok z buraków, jem dużo warzyw (brokuł, szpinaku, sałaty, kapusty), owoców, dodatkowo łyakm żelazo dwa razy dziennie i co... lipa:no:
 
co drugi dzień pije skok z buraków, jem dużo warzyw (brokuł, szpinaku, sałaty, kapusty), owoców, dodatkowo łyakm żelazo dwa razy dziennie i co... lipa:no:
Ewa może masz słaba wchłanialność żelaza do org??
szpinak łączysz z nabiałem??
żelazo jeszcze w dość dobrej postaci jest w żółtku jaja kurzego, w różnego rodzajach kaszach /zwłaszcza gryczana/ wątrobie zwłaszcza wieprzowej i kaszance /tylko podroby sa niewskazane dla kobiet w ciąży :baffled:/
jescze chleb żytni otręby pszenne i chrupki kukurydziane te wzbogacane
a do picia kakao tylko takie prawdziwe nie rozpuszczalne....
to tyle z mojego zawodowego punktu
:-p
 
ja już po połówkowym
na opisie tak mam tak naskrobane
"W jamie macicy płód pojedynczy w położeniu podłużnym główkowym o wymiarach:
BPD- 50
AC- 161
FL- 37
PWP- 411g, łożysko tylna ściana II stopień dojrzałości
AFI- 14cm
Pacjentka posiada dziecko z wada serca, wskazane echo serca."
dostałam tez skierowanie do laboratorium i na test obciążeniowy, przytyłam 2 kg w 3 tygodnie
dalej mam odpoczywać i nie szlajać się za dużo poza tym reszta ok
 
reklama
Do góry