reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Aqua - trzymaj się. Masz rację każdy dzień jest na wagę złota i oby było ich jak najwięcej! Leż. Czy ktoś pomaga Ci przy Kubusiu? Trzymam kciuki, bardzo mocno!

Sanya - leż! Nogi do góry i spokojnie. Dasz radę, ja w to wierzę!
 
reklama
dziewczyny Aqua ma racje , każdy dzień jest na wage złota...
Aqua, Sanya - wypełniać zelcenia lekarza i leżeć, leżec i jeszcze raz leżeć..., Aqua mam nadzieję (podobnie jak Anaklim) że pomoc do Kubusia się znalazła:tak:
 
No wlasnie- dolaczam sie do zalecen!! Aqua, Sanya lezec, odpoczywac!!!!!!
"Każdy dzień jest na wagę złota"...teraz zaczynam to rozumieć i doceniać..
 
a ja wierze ze nasze dziewczynki dadza rade ... sama przelezalam prawie 7 miesiecy wiec wiem ze dadza rade ... dziewczynki lezec i wypoczywac - trzymam kciuki ... reszta w rekach Janiolow i Pana Boga wiec wierze ze bedzie dobrze :tak::tak:
 
Sanya, Aqua - mamusie kochane - nie będę się powtarzać ale chcę żebyście wiedziały że gorąco wierzę że wszystko skończy się dobrze.
 
Dołaczam się do waszych postów na temat leżakowania .. i nie wstawać !!!

Ja dziś byłam na glukozie .. wypiłam to swiństwo jednym duszkiem , usłyszałam jaka to jestem dzielna .. nie było źle .. Glukoze daja kupować nie było trzeba ..
 
Anaklim - nie wiem jeszcze do odebrania jutro rano , ale pewnie wybiore się po nie w poniedziałek dopiero , poza tym ,ze raz na samym początku miałam jedne złe .. zjadłam opakowanie żelaza i sie poprawiło , to tak mam cały czas ok.. i oby tak dalej ..
 
reklama
Do góry