reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

to piszę
mała waży 411g,
długość kości udowej 36mm
trzymała rączkę na główce, tyle kłopotów ma na niej:-)
rozwija się prawidłowo, z racji tego że dziewczynka to termin z usg odbiega do przodu o 11 dni czyli na 27 września(ja tam nic w suwaczkach nie zmienię bo nigdy nic nie wiadomo)
psiochę też pokazała jakby na szybie usiadła:-)
Matek oczywiście był razem ze mną i żywo komentował każdy obraz usg
"o rączka i jest druga, a to buzia i oczka i nóżki jakie malutkie"- to tylko kilka jego komentarzy Matka
ginka co robiła ultra powiedziała że mały będzie dobrym ginem:-D
 
reklama
to piszę

Matek oczywiście był razem ze mną i żywo komentował każdy obraz usg
"o rączka i jest druga, a to buzia i oczka i nóżki jakie malutkie"- to tylko kilka jego komentarzy Matka
ginka co robiła ultra powiedziała że mały będzie dobrym ginem:-D
Gratulacje, super komentarze, ma racje lekarka, bedzie dobrym ginekologiem:-D
 
Matek oczywiście był razem ze mną i żywo komentował każdy obraz usg "o rączka i jest druga, a to buzia i oczka i nóżki jakie malutkie"- to tylko kilka jego komentarzy Matka
ginka co robiła ultra powiedziała że mały będzie dobrym ginem:-D

Hahha bystrzak ten Matek:-D dorośli niektórzy twierdzą że nic tam nie widzą oprócz plamek a tu proszę:-):-):-) Gratulacje starszy bracie :tak::tak::tak:
 
Kasia - nawet nie wiesz jak sie cieszę ... wkońcu jakis facet .. to aż trzeci .. ale może jakiś jeszcze się objawi

Matylda - no to ładnie Ty chcesz byc położna a Matek na gina się szykuje , to będzie lekarska familia ..
 
Kasia, fajnie ze jeszcze jeden chłopak. Matylda dlaczego z Twojego suwaczka wynika, ze jesteśmy w tym samym tygodniu ciąży, a ty masz termin na 27 wrzesnia, a ja 10 dni wczesniej? Nie kumam:zawstydzona/y:
 
A bylam dzisija u Gina, powiedział, ze wszystko znakomicie z mala i wynikami, tylko mam szybko pozbyć sie infekcji. ;-)
 
Matylda, Ida, gratki zdrowych dziewuszek!!! :-):-)
Matylda - dziewczynki często są mniejsze niż pokazuje termin, a chłopcy często więksi, także zmieniać suwaczków nie ma co. Szczególnie że błąd w pomiarze o 2 mm skutkuje zmianą wieku ciąży o tydzień.
D. się śmieje, że teraz osobnik do mnie podobny, bo całe USG ziewał ;-) (Piotrul to klon tatusia).

Co do chłopaków to pewnie zaraz się posypią dla odmiany chłopaki :-D
 
Kaia - mój J ma już dwóch chłopaków jeden bardzo podobny do niego nawet z charakteru a drugi do mamy .. więc ciekawe co teraz wyjdzie ..
 
Agata - ja zrozumialam , że starszy synek Matyldy ma wade serduszka, i dlatego wskazane echo..., ale masz racje...opis z deka suchy...

MAtylda nie masz wyjścia musisz napisać coś więcej...


Aaaaaaa, to ja troszkę niezorientowana , dzięki za wyjaśnienie :zawstydzona/y:
 
reklama
Agata - nie ty nie zorientowana, bo ja też nadal nie wiem ktore dziecko u Matyldy ma wade serduszka..., bo z jej postów to nie wynika....
 
Do góry