reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
kochane ide jutro do szpitala na zalecane echo i przepływy
może uda im się zrobić to ambulatoryjnie a jak nie to zostanę na długi weekend i odpocznę od szalonych chłopaków w domu
 
Maytlda - trzymam kciuki, ale wszystko będzie w porządku. a ECHO + przepływy to samo badanie trwa ok 1,5 godziny, chyba że córka będzie fikać koziołki...:tak::-D - nota bene fajnie to wygląda jak się krewka przelewa niebieski / czerwony i sobie płynie w dwóch kierunkach ( przynajmniej u mnie tak było)....

I przede wszystkim:"WITAMY W KLASZTORZE....":tak::-D
 
matylda- GRATULUJE CÓRECZKI!!! super, że będziesz mieć (jak to się mówi) parkę:tak::tak: no i powodzenia na badaniach!!! napewno wszystko bedzie ok!!
 
Matylda - gratuluję córeczki :tak::tak:

A swoją drogą opis usg z deka suchy :baffled: - jaka wada serca ????
Ja też idę na echo w 27 tygodniu - z powodu prawdopodobnej cukrzycy ciążowej
 
Agata - ja zrozumialam , że starszy synek Matyldy ma wade serduszka, i dlatego wskazane echo..., ale masz racje...opis z deka suchy...

MAtylda nie masz wyjścia musisz napisać coś więcej...
 
Hej, hej, przełamuję impas córek - u mnie drugi synek się szykuje :happy:

Jakiś wielkolud - prawie 600g (tak tydzień-dwa do przodu w porównaniu z terminem).
Na razie wszystko ok wygląda, za 1-2 tyg. idziemy pewnie na dopplera.
 
reklama
kasia_z-gratulacje!!! Seria babeczek przełamana:-) Ważne, że maluszek zdrowo rośnie.
 
Do góry