reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Tampeza - barwo - dzielna z Ciebie babka, ja tez sama kursuje z mala i psinka tyle ze ja robie zdecydowanie krotsez trasy. Szacuneczek!

A ja nie moge sie juz doczekac USG :baffled:
 
reklama
isia- napewno wszystko ok!!! daj znać po wizycie:)

artemida- granuluje córci:-) inaczej być nie moglo:-D no i super, że wszystko w porządeczku:tak:
 
Ha - zadzwoniłąm do przychodni i się dowiedziałam... marsz do apteki kupić glukozę...tylko mam zwrócić uwagę żebymi dali dokładnie tyle ile potrzebuję ...
 
Witajcie mamusie :-)
Mam pytanie czy wiecie coś na temat Dr.Katarzyny Przygody przyjmuje w Warszawie ?Idę jutro do niej na usg połówkowe w zastępstwie mojego lekarza
 
Już po wizycie.. krótko napiszę, bo muszę zmykać ...
Wyniki słabe,żeby nie powiedzieć do bani, wszystko poleciało w dół jakaś anemia .
Skurcze silniejsze, dostałam no-spę 2x dziennie plus zalecenie leżenia, ile wlezie, zrobić kolejny zestaw badań jak najszybciej i w przyszłą niedzielę do kontroli, jeśli skurcze nie przejdą to szpital.

Mała kica ciągle,więc może to tylko "trening"... ale stracha mam:zawstydzona/y:
 
witam
my w domku w dwupaku - lekarze dali rade -ale leze plackiem no i niestety w kazdej chwili mozemy wrocic do szpitala - mam niewydolosc szyjki do tego skurcze - ale po operacji i na lekach wszystko sie wyciszylo - walczymy o kazdy dzien - na szzescie mala rozwija sie prawidlowo i szaleje jak wsciekła
 
Aqua - dobrze że się odezwałas , cieszę się że wszystko ok , odpoczywaj i oby czas szybko mijał .. trzymaj się cieplutko dzielna kobietko ...

Sanya - przykre wieści ... Ty też wypoczywaj a jak będzie Ci czegoś potrzeba to znasz mój numer tel ... przyszłą niedziele też ide do naszej gin na 11 50 ..

Madziuha --- wkońcu doczekałam się .. wpadaj tu często , bo tu same kobietki na tym forum mamy .. przyda się jakis kolejny facecik mały ..
 
reklama
Aqua, Sanya, dobrze ze na razie wszystko w porzadku, lezcie ile sie da i wypoczywajcie, duzo juz nie zostalo:zawstydzona/y:
 
Do góry