reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
A u nas będzie facecik!!! :-) Wczoraj USG połówkowe: z maluchem wszystko w najlepszym porządku! !!!!
Za to mamusia nie bardzo. Z powodu twardnienia brzucha zostałam uziemiona w domu :-(. Na szczęście nie muszę cały czas leżeć ale i tak ciężko będzie mi to przeżyć- jestem bardzo aktywną osobą.
Najbardziej boję się, że całkiem stracę kondycję i osłabnę i skad potem wezmę siły jak mały sie urodzi???
Nie za fajnie to wygląda. Jedyme co dodaje sił to to, że mały Kubuś rozwija się jak trzeba :tak:.
Pozdrawiam wszystkie mamusie, szczególnie mocno te "uziemione"!
 
okruszku- gratuluje!!! i trzyma kciuki za ciebie i maleństwo:)

M.C- gratuluje synka!!! super wieści:tak::tak: a z tym siedzeniem w domku... no cóż, czego dla dzidziusia się nie robi:-p

kkasiulka- żona mojego kolegi z pracy tez była zaskoczona na porodówce, jak jej położna oznajmiła, że urodziła ślicznego synka:-D miała być podobno córeczka...
 
nie dziękuję żeby nie zapeszyć:) etraz jestem na forum gródniwiczek:) Pozdrawiam was cieplutko i życzę spokojnych kolejnych tygodni ciąży z maleństwem pod serduszkiem:-)
Buziaki
 
Ok właśnie wrociliśmy z wizyty.
Włączyli mi żelazo, badania w sumie OK oprócz hemoglobiny, plus potrzebna mi będzie opinia neurologa i ortopedy co do naturalnego porodu czy jest możliwy.
No i usg :tak:
Moja dzidzia świetnie sobie radzi, waży 369 gramów , kość udowa długości 34mm, czyli zapowiada się duże dziecko;-)

I co najważniejsze, to:

CÓRKA :-D:tak::-D:tak:

Mój Y. oszalał, to samo teściowie i siostra i Tata :-)
 
reklama
Gratuluje córeczek ... no to babiniec nam się robi.. a były same chłopy..

Ja idę w piątek na USG byłam w poniedziałek u jakiejś lekarki tylko i wyłącznie po skierowanie , no i w piątek idę .. już się nie mogę doczekać :))
 
Do góry