reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Doktorek zaliczony :tak: Zmierzył dzidziulka - tam gdzie sie dało, bo dzidzi strsznie ruchliwe jest, kość udowa, obwód głowki, wszystko w najlepszym porządku, zważył - 330g :tak: czyli prawidłowo, wg usg 19/20 tydzień, więc zgadza się z OM. Wszystko wydaje się być w porządku. No i prawdopodobnie, na 80% doktorek wypatrzył wargi sromowe więc to dziewczynka:-D Mężuś jest ciut zawiedziony.....marzył o chłopcu, ale nie wątpię, że kocha tę maleńką księżniczkę jak nikt inny na świecie :-)
No i imię zmieniliśmy - będzie Natalia Katarzyna :happy:
 
reklama
Kkasiulka - gratuluję! Najważniejsze że dzidzia zdrowa. Jak się urodzi to mężuś oszaleje na jej punkcie. Niby każdy mężczyzna chce mieć syna, a jak ma córcie to dostaje szajby na jej punkcie. Nie bez powodu jest powiedzenie - córunia tatunia. U mnie tak jest.
 
ewa- dzięki za gratulacje ja tobie również gratuluje drugiej córeczki
kkasiulka-tobie również gratuluje córeczki
Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!
85ba654cee.png

a to moja córka
 
Czyli dziewczyny górą!!! My tez będziemy mieli dziewczynkę! :-D Nasza ksiezniczka! Kkasiulka u mnie tak samo- moj A. marzyl o chłopcu, ale z pewnoscia nie jest zawiedziony:-) Ja czułam, ze bedzie dziewczynka..najwazniejsze, ze zdrowa, ruchliwa, ale troche wstydliwa:happy: Zakrywała rączkami buźke,jak pani dr kierowała na nią usg. Niesamowity widok!!! I wiecie co? nawet nie mam tak slicznego ani wyraźnego zdjęcia, bo mała zrobiła"koci grzbiet"- prawie stała na głowie hehehe, śmiesznie to wyglądało. Bylismy tym razem z A. na usg, poprzednio go nie bylo i naprawde czulam, ze to cos pięknego, ze jestesmy prawdziwą rodziną!
 
Dziekuję za gratulacje :-):-) No więc będzie jednka kilka małych kobietek w naszym gronie! :tak:
Olisska - gratuluje, cieszę się, że u Ciebie z maluszkiem wszystko w porządku :-) Moja małą kruszynka też bardzo ruchliwa, lekarz zaproponował mi zdjęcie stópek, ale tak sie ruszała, że nie dało rady! To ja sie nie dziwię, że tak wcześnie ją poczułam.
Moja mała księżniczka....i będziemy czytać "Anię..." i czesać warkocze.....:blink:
 
Niby każdy mężczyzna chce mieć syna, a jak ma córcie to dostaje szajby na jej punkcie. .
:-D:-D:-D:-D:-D:-Dartemida dokladnie ... ale sie ubawilam :tak::-):laugh2::-p

moj jak dowiedzial sie ze pierwsza cora to szczena mu tak opadla ze nie odezwal sie slowem przez caly dzien :laugh2:!!!!!!!!!!!!!!!!! powaga ... do pani na usg tylko wypalil: a ja chcialem kolejke sobie kupic ;-)na co pani do niego: to sobie pan kupi ... tylko z corka ;-)
a teraz malz o drugiej corci marzy ... a na punkcie martyny szajby dostaje ... mala dokladnie wie jak go podejsc i generalnie tatusia ma juz wokol paluszka ... i to najmniejszego i u nogi :tak::tak:

dziewczynki gratuluje coreczek :tak::tak:
 
kkkasiulka- gratuluję!!! zgadzam się z isunią i artemidą:-) tatusiowie na zabój zako****ą sie w swoich córeczkach:tak::tak:

olisska- tobie kochana tez gratuluję:tak::tak: i wiesz co- czułam po kościach, że będziecie mieć córeczkę:-D
 
reklama
Kobitki, jak widze to niezly wysyp dziewczynek ostatnio :-):tak: Ewa zobaczylam zmiane na liscie mam i kurcze, mysle sobie - mialas miec Michalka :tak: No prosze, ale niespodzianka :-D Dwie coreczki to super sprawa - ja za moja siostra na koniec swiata bym poszla :-p A jak na razie to ja do Angli sciagnelam :rofl2:

Olisska gratuluje coreczki !!!! Ciesze sie, ze tatus tez mogl ja zobaczyc :tak: Przyznaje, ze to niesamowite uczucie przezywac to razem - ja mojego meza to przez caly czas sciskalam za reke, najpierw ze stresu czy wszystko ok a potem z wielkiej emocji ;-):-D
Odnosnie basenu to melduje, ze juz trzy razy bylam i wykupilam karnet :tak: Jutro kolejna sesja - uwielbiam... Co za ulga dla plecow :tak:


Pozdrawiam cieplutko :-)
 
Do góry