reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
ewcia - GRATULKI!!!! Nie dosyc ze dziewuszka to jeszcze w sierpniu...i jak sie sprezysz to lwica bedzie...ciekawe...moze i u mnie sie okaze ze jednak bedzie dziewczynka? :-)
Pewnie ze jak bedzie chlopak to sie nie bede zalamywac... :-)
i chyba zaczne sie turlac na basen..bo nic ze soba nie robie... :-)
 
Ida - dzieki ;-) Nie zapartwiam sie aż tak bardzo :-p Podejrzewam tylko, że teraz dzidzi nie podoba sie mój kaszel, bo brzucho boli ;-)

Ewa - to no ładny numer Wam Michalina wywinęła :-D:-D No to teraz Ola/Natalia? Ja odpuściłam Zuzę i tez skłaniam sie bardziej tu Natalii bądź Marcie, ale to drugie nie podoba sie Marcinowi

Basen...basen.....to chyba jest dobra mysl.... Postaram sie chodzic od maja :tak:

Dzis na 16:00 ide do lekarza!! Nie mozemy sie z M. doczekać.... Może pokaże co ma miedzy nóżkami......Kubuś czy Natalia....
 
dziewczyny,
miałam dziś USG i wiecie co będziemy mieć CÓRECZKĘ:szok::szok:

Gratulacje wielkie :-).

A ja od jakiegoś tygodnia mam zaparcia. Nie pomagają mi zadne domowe sposoby :-( Do tego odebrałam wyniki i teraz się tylko modlę bym nie dostała jeszcze żelaza.
A poza tym to nawet nieżle się czuję, czasem coś mnie kłuje w boku ale to chyba normale w ciąży.
 
isia- ja na zaparcia w pierwszej ciąży brałam syrop lactulosum... teraz tez miałam go stosować ( z zalecenia ginki) w razie konieczności...ale na razie (odpukać) nie ma takiej potrzeby:tak::tak: i to pomimo, że żelazo biorę...

kkasiulka
- powodzonka u gina i trzymam kciukasy, żeby dzidziulka się "ujawniła":tak::tak:

anik- wszystko możliwe;-) przecież u mnie tez miał być syn:-D

no a basen fajna sprawa:-D
od razu lepiej się wczoraj poczułam:tak:
 
Ja chodzę normalnie, nie bardzo wiem jak można się zabezpieczyć????... Woda jest wszechobecna!!!!!!!!!:))))))))

Ewa - tam ,sierpień, sierpień...żaden sierpień.... we wrześniu urodzisz:)
Fajnie dwie laski w domu, dwie dziewczyny chyba się szybciej dogadają....
Ja zaczynam się zastanawiać czy nie lepiej by było mieć dwóch chłopców, no ale... robiliśmy dziewczynkę...
 
W teorii basenów powinno się przed wejściem zaaplikować tampon i po wyjściu od razu wyjąć. Plus fajna jest profilaktyka probiotykowa (mi tam kazali całą ciążę raz w tygodniu pakować Lactovaginal).
Ja nie chodzę bo moja skóra protestuje niestety bardzo mocno :no:
 
reklama
Do góry