reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Dziewczyny!
Jak często w ciągu dnia zdarza wam sie to twardnienie brzucha? Czy któraś z Was dostała na to Fenoterol, czy wasi lekarze uwazają, że jeszcze na to za wcześnie i dali najpierw Nospa i Magnez. Ja dostałam od razu Fenoterol ale to straszne świństwo i nie bardzo mam ochotę brać to przez następne 4 miesiące. W pon. idę na USG do innego lekarza to sie jeszcze skonsuktyję ale ciekawi mnie jak to jest u Was???
I jeszcze jedno pyt.: Miewacie zawroty głowy tak mocne ze musicie się czegoś złapać żeby się nie przewrócić?. Ja dzis tak miałam w nocy i sie martwię! :-(
Pozdrawiam!
 
reklama
MC, zawrotow nie mam, ale twardnieje mi troche brzuch i boli, dzisiaj dostalam no-spe forte i duzo magnezu do brania, ja tez bym byla ostrozna z mocniejszymi lekami, ale to kwestia twojego zaufania do lekarza. :-)
 
M.C.- mi się ciaglę kreci w głwoie plus inne "bajery" z tym związane, jutro mam konsultację u neurologa ..Łeb też ucierpiał w kraksie więc chyba będę skazana na ciążowe otępienie do samego końca :tak:
Ale dobry humor mnie nie puszcza a kopiąca para nóżek dodaje optymizmu :-)
 
Sanya - biedaczko chyba masz wszystkie dolegliwosci jakie są możliwe , trzymaj się i najważniejsze że dzidzia jest zdrowa to się liczy..

ja dzis czuje brzuszek , jest jakby twardszy chyba sie trzeba w nospe zaopatrzyć .. jak do tej pory moja ciąża była całkowicie bezobjawowa, rosło ale nic nie czułam no ale do końca pewnie tak nie bedzie.. ogólnie nic mnie nie boli ale tak jakoś jest inaczej jakby mi sie tam wszystko rozciagało w srodku.. niezbyt to miłe :))
 
aniam- można być zdrowym i wysportowanym i dbać o siebie a pewnego dnia jakiś debil w swoim rozklekotanym autku walnie w człowieka i cześć pieśni :wściekła/y:. Chciałabym nie mieć wszelkich możliwych dolegliwości i cieszyć się ciążą zamiast latać po lekarzach... a tak to latam po lekarzach i cieszę się ciąża jak diabli:-) Pocierpię trochę, ale to i tak jeden z najpiękniejszych okresów mojego życia:-):-)

Always look at the bright side of life :-D
 
.sanya brawa za tak pozytywne nastawienie mimo bólu:tak:.

.dziewczyny,jakis czas (i co jakis czas) trochę mnie kłuje po lewej stronie na wzgórzu łonowym ,wiecie,na samym dole brzucha;-). Może któras tak ma? do lekarza dopiero 29 kwietnia ale jak na razie oprócz tego czuję się ok:tak:.
 
Karolcia - szczerze to nie wiem mnie też coś gdzieś czasem pobolewa, ale wiesz my nie lekarze żeby diagnoze stawiać ,

Sanya - gratuluje pogody ducha, oby tak dalej i wszystko będzie ok
 
Po badaniach u neurologa... jest jak myślałam kręgosłup wysiada, więc czeka mnie jeżdżenie na rehabilitację- masaże i kinezytrapia. Szyja to jeden węzeł gordyjski to jak ma nie boleć....
Super doktor była, przemiła kobieta, coś mam szczęście ostatnio do lekarzy :-)

No to teraz zostaje mi tylko odebrać wyniki testów i dowiedzieć się jaką płeć ma nasza słodka niespodzianeczka:tak:
 
reklama
Do góry