reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

isunia - nooo...miod splynal na me serce ;-) Smiesznie bylo na poczatku wizyty..kieyd okazalo sie ze waze kilo mniej niz na poprzedniej wizycie..i pielegniarka - pani Hania - mowi "o nie pani Aniu! Mnie pacjentki tak nie beda chudly! Wpisze Pani najwyzej pol kilogramika!" hehehehe
Jesli chodzi o dziewczynke..to chcialam siatkareczke...ale tak cos ...czulam....bedzie tenisista/pilkarz nozny/siatkarz....no...i kolejny GENIUSZ! heheheheh
Jak sobie leze z odkrytym brzusiem to wedlug mnie mam BRZUCHO....ale jak sie dobrze ubiore......dzis bylam w spodniczce...i dwie osoby z pracy mi mowia "ale schudlas" a mnie na ten tekst tak sie chcialo smiac....heheheh
no slowo...po prostu mialam ochote parsknac smiechem hehehe...a jedna mowi.."Aniu..nie odchudzaj sie juz wiecej, bo to bedzie zle wygladac" wiec solennie obiecalam, ze juz przestane heheheheh (oczywiscie nie odchudzalam sie na tym wyjezdzie tylko samo tak wyszlo)....
No ale....tak po tych wynikach jestem zadowolona....wiem..to nie jest 100% pewnosc....ale...no...chyba nie jest zle :)
 
reklama
anik nie analizuj juz tych wynikow ... jest napisane czarno na bialym i tak zostaw ;-)
a nowy beckham tez sie przyda :-D:-D:-D

co do chudniecia to niektore kobiety najpierw traca wage ... nic sie nie przejmuj brzuszek urosnie az go bedziesz miala kompletnie dosc ;-)ja przenosilam poprzednia ciaze ponad 2tyd wiem co mowie :-D:-D:-D zebralam o nakaz eksmisji ;-)
 
isunia - dobra...to nie analizuje...tylko bede sie cieszyc :-)
A jak ja w koncu wykurzylas z brzuszka? Prosba czy grozba? ;-) Czy jednak przyszedl ktos z tym nakazem eksmisji? :-)
Cholera...padam na pyszczek....Jakbym nie napisala juz nic..znaczy ze Morfeusz mnie jednak skusil ;-)
 
anik nakaz ekmisji przyszedl :-D:-D:-D choc stawiala opor i to czynny ;-)
wyniki odstawiaj i ciesz sie ze ok ... oby tak dalej

ja tez juz zmykam ... dobrej nocki - snow o nowym beckhamie ;-)zycze ...
 
Anik no to troche ci zazdroszcze w sumie braku przyboru wagi, bo ja mam na + 4, 5 kg i troche sie zmartwilam. bo ja zbyt wielka nie jestem wiec to troche duzo.
No i fajnie, ze test PAPPA taki dobry -skomplikowane te wyniki.
Bylam wczoraj u gina, wszytko OK, posluchalam serduszko, dziala jak nalezy:-D, USG 8 maja, mam nadzieje, ze wtedy dowiemy sie kto to, M chcialaby wiedziec juz, ale ja chetnie jeszcze poczekam ten miesiac.
Pytalam o zielona herbate, lekarz powiedzial, ze mozna pic, ufff
 
anik- bardzo bardzo się cieszę, że wszystko oki:tak: no i tez ci zazdroszę tej wagi:-) a chłopaki też są super!!!

ida- ło rety, to cierpliwa kobieta z ciebie:-D super, ze wszystko w porządeczku:tak:
 
dziś mam wizytę u gina...

brzuch mi się spina od wczoraj dość mocno... wczoraj wziełam dwie nospy... dziś jestem bez ale czuję i brzuch i plecy wrr... ciekawe co mi powie...
na dodatek wyszły mi leukocyty w moczu, w zeszłym badaniu było 0, a w osadzie 0-2, teraz mam 75! czegoś tam, a w osadzie 3-5... więc chyba wiem dlaczego tak leję jak nienormalna... w nocy po 5 razy...:wściekła/y:

nooo, hehehe, zaczęłam sie sypać, tydzień później niż przy magdzie:sorry2:

ale za to hemoglobinę mam super... 13,5 bez zmian od pierwszego badania, te witaminki dla ciążówek chyba działają:tak::-D


ale żeście mnie tą wagą wystraszyły... muszę się zważyć normalnie... 1,5miesiąca temu byłam na minusie, ale teraz to na pewno nie:dry: hehehe...

dam znać co u gina i z wagą jak mi net założą:tak:
na razie trzymcie kciuki żeby za bardzo na mnie nie nawrzeszczał;-)
 
A my po wczorajszej wizycie czujemy sie calkiem przyzwoicie choc brzuszek tez mi sie napina. I lekarz zalecil przy takich napieciach i twardym brzuszku brac nospe. Zalecil mi takze branie magne B6.
kREW I MOCZ OK
 
Korni - kiedy będziesz miała tego neta? Dbaj o siebie dziewczyno.
Anik - świetne wyniki - a chłopaczka gratuluję. Będzie synuś mamusi...
Anastazja - oszczędzaj się z tym napinającym się brzuszkiem.
Ida - dobrze że jest dobrze.
 
reklama
Witam sie ponownie
ja juz po podgladaniu :-)
ale ten KTOŚ już duży :tak: 15cm z ładnym kawałkiem
no i klocu sie robi dzis całe 263g
a mamusia w stosunku do wagi wyjsciowej -2kg:szok:
doktorek pochwalił serducho i cała reszte :happy:
łożysko bardzo dobrze wykształcone
tak sie młody wiercił ze dalej nie wiem co tam siedzi :laugh2:choc stawiamy na chłopaka
wysłał nas na 4D 30 kwietnia /no wtedy juz bedzie napewno widac/
a kolejna wizytka 9 maja
 
Do góry