reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Aqua - leż spokojnie! Bardzo dobre wieści od Ciebie!
To jeszcze tylko 4 miechy, zleci i ani się obejrzysz! Dzielnego masz Kubika!!!!
 
reklama
Witam,bezimienna słoneczko ja mam cały pakiet badań prenetalnych,po pierwszym lekarz powiedział że może nam zrobić amniopunkcję ale nie widzi potrzeby a tylko możemy uszkodzić płód i naruszyć zdrową ciążę.Za tydzień kolejna wizyta w poradni prenetalnej... ciekawa jestem co nam powie tym razem,pozdrawiam Majka :-)
 
hej dziewczyny, ja jednak zgodzilam sie na amniopunkcje. zameczylabym maluszka swoimi nerwami bedac w niepewnosci przez te kolejnych 5 miesiecy.. decyzja była baaaardzo trudna ale mam nadzieje ze właściwa:zawstydzona/y:

zabieg mialam wczoraj pod kontrola lekarza, poloznej i ultrasonoglafisty. szczerze mówiac strasznie sie poplakalam gdy juz mieli zaczynac ale zamknelam oczy, ścisnełam Polówka za reke i starałam sie zapanowac nad trzesacym brzuchem :zawstydzona/y:. W zasadzie najgorszy był pierwszy ból gdy wkłuwali zawór, potem igły prawie nie czulam, a Połówek obserwowal caly czas monitor i mówił mi co sie dzieje, co mnie bardzo uspokajało. Igła była bardzo daleko od dzidziusia, wszystko poszlo dobrze. poźniej pokazali mi jeszcze raz małego na usg, ale chyba sie troszke obraził bo odwrócił sie pleckami i miał nas w głębokim powazaniu ;-).
A dzisiaj czuje sie juz dobrze, ale przy siusianiu czuje taki lekki ból chyba macicy, no i przy schylaniu troszke kłuje, ale mysle ze wszystko jest wpoządku.. dzis jeszcze poleze do góry brzuszkiem i bedzie cacy.
rano zadzwonili tym razem z przychodni (znowu nie dali mi pospac) zebym przyszla, a na miejscu okazalo sie ze znalezli moje zagubione wyniki i wyszlo ze mam lekka anemie ale juz biore zelazo takze zaraz sie wszystko wyrórna.

teraz zostaje tylko czekac na wyniki z amnipunkcji.. heh.. niech te 3 tyg szybko zleca bo mam straaaaszne sny... :-:)zawstydzona/y:

pozdrawiam wszystkie mamusie i brzusie!!
 
bbezimienna- uważaj na siebie, leż i odpoczywaj, wyniki na pewno będą dobre:tak:

Ależ mnie brzuch boli po lewej stronie taki przeszywający ostry ból, muszę koniecznie zapytać ginki co to może być.
A pisklaczek chyba czuje ,że dzisiaj będzie podglądany bo od 12 tańcuje nieprzerwanie :-)
 
aqua super wiesci ... czekam na relacje od lekarza ... odpoczywaj kochana ... maly wtyrzyma dzielna mamusia to i dzielny synus ... co do zabawy polecam wam ciastoline - godziny zabawy ;-)

bezimienna duzo przeszlas kochana ... uwazaj na siebie teraz i odpoczywaj ... trzymam kciuki i czekam na wiesci o wynikach ... pamietaj ze tu jestesmy gdy potrzebujesz porozmawiac oraz wsparcia ...

sanya mnie tez cos ostatnio zaklulo wlasnie w lewym boczku ... takie jednorazowe zaklucie i luzik ...
 
bbezimnienna musisz odpoczyawć i nie denerwować się,jestem dobrej myśli że z dzidzią jest wszystko dobrze.Oczywiście jak będą wyniki to pisz koniecznie :-)
aqua odpoczywaj jak najwięcej a wszystko będzie dobrze :-)
 
Aqua - trzymaj się ... miło że piszesz tak pozytywnie , czyli wszystko ok i samopoczucie też widzę, ze dobre ... A Kubas dzielny chłopak, to dobrze, że zrozumiał.. trzymaj się cieplutko :))

Bezimienna- podziw za odwagę ..
 
reklama
Już po wizycie:-):-)
Badania w porządku (wątrobowe) ale i tak muszę kolejne robić, niestety nie upiekł się test na tolerancję glukozy i muszę go zrobić beeeeee:tak:
Oprócz tego czeka mnie cały przyszły tydzień latanie po lekarzach i badaniach: usg jamy brzusznej pod kątem ustawienia kamieni i ich tempa wzrostu, konsultacja chirurgiczna (czekać czy ciąć) plus pulmonolog, bo astma żyć mi nie daje i po paru krokach sapię jak miech kowalski... Dopiero jak będę miała plik wyników i decyzji to wizyta u gina, ale spryciara ze mnie już się zapisałam :-)
Nie udało się dzisiaj malucha podglądnąć a szkoda, ale zobaczymy go w przyszłym tygodniu:)

A to kłucie w lewym boku to podobno rozciąganie się, więc strachy na lachy isunia w moim przypadku :-)
 
Do góry