reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

kama jak pisalam wczesniej do aqua ja dzieki krazkowi donosilam ciaze do konca hmm nawet ja przenosilam - mala urodzilam w 42tyd ... podobno to czesty przypadek najpierw szyjka sie skraca i otwiera a pozniej w finale rozleniwia ...

trzymam za waz kciukasy dzielne mamusie :tak::tak::tak:
 
reklama
isunia- dzięki za słowa otuchy. :-) Mam nadzieję, ze moja szyjka tez się rozleniwi;-)

preg.png
[/IMG]
 
to faktycznie same chlopy... u mnie tez synek..a miała być córeczka..:-), pierwsze usg w 11 tyg. lekarz po budowie powiedzial ze na jego oko to chlopak na 90 %, potem kolejne usg w 14 tyg i kolejny lekarz potwierdził chłopaka na 99%, wiec juz raczej nie mam złudzeń...za to mój facet przeszczęśliwy..no to chocia żna swoimi postawiłam na swoim z imieniem będzie Aleksander chyba ze mi sie :angry:odwidzi..????
 
aqua, kama- trzymamy mocno kcilki za was i wasze pociechy!!! pamietajcie, bedzie dobrze:tak: trzeba byc dobrej myśli, wtedy i dzidziunie bedą spokojniejsze!!!

magda- gratulije córeczki!!!
 
Kama, Aqua - spokojnie kobietki. Będzie dobrze - musi być. Już jesteśmy prawie na półmetku - teraz juz będzie z górki....
 
witam wszystkie przyszłe mamcie :) czesto was tu podgladam ale jak dotad nigdy sie tu nie wypowiadałam, dzis jednak chyba musze sie wygadac bo zarazzwariuje.. moze któraś z was przezywala kiedys to co ja teraz :zawstydzona/y: i doda mi troszkę otuchy..
Mieszkam w anglii i NIESTETY zgodziłam sie na wykonanie tu tzw "testu potrójnego" który jest w tym kraju standardowym badaniem :zawstydzona/y:. Mam 21 lat, ani w mojej rodzinie, ani w rodzinie Połowka nigdy nie zdazyła sie choroba downa dlatego nawet do głowy mi nie przyszło że moge znalezc sie w grupie wysokiego ryzyka.. :-(
Niestety prawdopodobienstwo jest duże.. 1 : 110
Jutro mam mieć zabieg amniopunkcji czyli pobiora mi strzykawka przez brzuch wody płodowe i poddadza badaniom..:-(ostateczny wynik poznamy dopiero po 3 tygodniach.. zabieg niesie jednak ryzyko poronienia - ok1% - co tymbardziej mnie przeraza! zgodziłam sie jednak bo wierze (z całych sił staram się wierzyć) ze wyniki beda dobre i niedługo bedziemy mogli odetchnac z ulga :zawstydzona/y:ale nie moge odpedzic tez tych natrętnych.. złych myśli..
 
bezimienna zaniemowilam jak przeczytalam twoj post ... co ty kochana musisz teraz przezywac ...
a powiedz mi czemu przed aniopunkcja nie robia usg ?? przeciez to bezpieczniejsze badanie ...
no a dwa nie chce wplywac na twoje decyzje ani za bardzo ci mieszac w planach ale moze nie ma sensu poddawac sie aniopunkcji ... tym bardziej ze niesie ze soba ryzyko ... . wiem ze to ciezko mowic ale staraj sie myslec pozytywnie, piszesz ze jestes mloda i ze prawdopodobienstwo to 1:110 ... wiec to wciaz tylko prawdopodobienstwo ...
nie wiem kochana jak cie pocieszyc ... trzymam mocno kciuki za ciebie i maluszka ..


ja odmowilam zgody na ten test ... tez mieszkam w uk ...
 
reklama
Do góry