reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

anik a w pracy jesze nie wiedza? To jak bedziesz tyc to zazdrosnice beda pekac zradosci ze Ci tylek rosnie:tak:.

Ja sobie wczoraj kupilam sledziki w smietanie i byly okronie dobre:-), a potem taki brzuch mi wyskoczyl ze aj:szok:. A bylam na zakupach i kupilam sobie spodenki rozmiar 42 takie obcisle niby. Na mnie tak wisza, bo ja tak 38/40 ale na brzusiu fajnie, byly za 4.5e to sie nie oparlam.No ciekawe bo planowalam z miesiac w nich pochodzic a tu pewnie dzisiaj sie nie dopne:-D. Na brzusiu sama oponka narazie bo dzidek to gdzies tam gleboko podtym wszystkim taki malutki:tak:.
 
reklama
kicia-nie wiedza heheheh noo..chociaz troche im radochy sprawie "Ale ta Anka znowu gruba sie robi" hehehehehe Pomyslalam ze za jakis miesiac moze oznajmie :-) chociaz sama nie wiem heheheheh
 
hehehe, moje maleństwo to też gdzieś głęboko zakopane;-):-D:-D:-D
w odwecie okupuje mój pęcherz;-)

życzę wszystkim mamom udanych wizyt dzisiejszych:-)
 
anik- wow... że też umiesz trzymać język za zębami:-D:-D

kicia- zawsze spodenki przydadzą sie po porodzie..więc pieniążki na pewno nie stracone:-)

tampeza- gratuluje formy i figurki!!!

no a ja brzuszek mam już pokaźny:tak::tak: do przodu jakieś 1.5- 2 kg:baffled:
wizyta- dopiero za 2 tygodnie... w między czasie muszę jeszcze badania porobić (mocz i krew), ale dopiero po świętach:-p
 
dziewczyny odebrałam dzis badania krew mocz glukoza wszystko prawie jak najbardziej OK tylko to OB
po godz mam 25 na 10 normy a po 2 godz 56 na 20 normy!!
co jest wiem ze oznacza to stan zapalny ale jestem zdrowa no OK mam katar ale zeby az tyle podskoczyło???????? :szok:
dobrze ze juz w piatek ide do lekarza :baffled:
 
Melduję się już po wizycie u lekarza.
Uspokoiłam się bo pani doktor powiedziała, że macica wprawdzie nadal się stawia ale mniej niż dotychczas. Na razie mam nadal brać Luteinę i za dwa tygodnie mam ją odstawić bo poprzedniej konsultacji telefonicznej z panią doktor.
Dzidzia zdrowo rośnie. Serduszko ślicznie bije. Na kolejnej wizycie podobno będzie miało dokładne usg z mierzeniem wszystkiego co się da.
Dziewczyny kamień z serca. Dzięki za trzymane kciuki - pomogło.
 
Artemida gratuluje, najwazniejsze ze wszystko ok i dzidzia sobie zdrowo rosnie.
Sreberko ja ci nic nie poradze, u nas tylko mocz badaja.
anik3 umiesz trzymac jezyk za zebami, podziwiam
 
My też juz po wizycie....:-D, tym razem bez fotki...;-)

Maleństwo rośnie, wszytsko ma na swoim miejscu czym bardzo uspokoiło swoją mamę :happy:, mamy łądnie bijące seduszko, żołądek, pęcherz moczowy, nerki, i kręgosłup w jedym kawałku..., a i żadnej trisomiii czy innego cholerstwa, wszystko ok. Nawet nie wiecie jak się cieszę...:happy::happy::happy:
A dokładne mierzenie tak jak Artemida na następnej wizycie w 20 tyg. :-D
A wyniki krwi mam takie, że Ginka stwierdziła że sama chciałaby takie mieć ..., jakym się źle czuła to tyllko na następna mam zrobić mocz...;-)
 
reklama
Klajo - bardzo się cieszę. Oby wszystkie nasze wizyty u lekarza tak dobrze się kończyły.
Wyniki niestety nie mam książkowe ale to jeszcze nie jest problem.
Na razie cały czas tracę wagę, no i czerwone ciałka na granicy. Muszę się zacząć porządnie odżywiać.
No i brzusio zaczyna powoli rosnąć. Muszę jechać na jakieś spodniowe zakupy bo się powoli nie mieszczę w moje spodenki.
 
Do góry