reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Artemida - bardzo się cieszę , że u Was też jest dobrze, bo to najważniejsz. Przede mną w gabinecie była laska z tego co słyszłam w 14 tygodniu i zero brzuszka a ja szok...:eek:
 
reklama
prawdę mówiąc mojego brzuszka też nie bardzo widać ale pani doktor stwierdziła że wszystko się dobrze rozwija, macica jest właściwej wielkości i dziecko rośnie czyli chyba ja tak już mam
w pracy mam koleżankę która w 8 tygodniu musiała wskoczyć w ciuchy ciążowe bo się w nic nie mieściła - ja jestem prawie w 16 i na razie bez większych zmian - tzn. jakieś tam są ale dla zewnętrznego oka niezauważalne
 
Pociesza mnie jak czytam o braku brzuszka...bo ja nie mam..i sie martwie czy wszystko jest ok... Po dzisiejszej wizycie bede madrzejsza...choc troszeczke... :-)
Aaaaa..z fajnych wiadomosci - dostalam zaproszenie na 29.03 na..."Wiosenne metamorfozy"... bedzie tam konsultantka z ktora mozna umowic sie na makijaz itp...
to z Instytutu Dr Ireny Eris... Wobec powyzszego zaraz dzwonie..umawiam sie z konsultantka..i...przeciez tego dnia swiadkuje..wiec ..makijaz na wesele bede miala jak znalazl hehehehehe Tylko musze to jakos zgrac z fryzjerem heheheh
Ale fajna wiadmosc :-) milo jak dostajemy chociaz takie malutkie prezenciki od losu..prawda? :-)
 
co do brzuszka to u mnie juz widoczny
natomiast mam znajoma w pracy która jest jakies 5-6 tyg do przodu i wiecie co smiejemy sie z niej ze ona to ciaze na plecach chyba nosi .... nic nie widac a chuda jak szprycha to juz jej 2 ciaza w pierwszej brzucho sie pokazało w 6 miesiacu
wiec kobietki nie ma co sie przejmowac!!

 
ardemida i klajo surpe ze wszsytko ok bardzo sie ciesze :tak::tak::tak:

artemida a co z praca - dostalas zielone swiatlo czy dalej w domu ??
 
artemida a co z praca - dostalas zielone swiatlo czy dalej w domu ??

no właśnie???

artemida, klajo- super, że wszystko w porządeczku:tak::tak:

anik- z julką w spodnie ciążowe wskoczyłam dopiero na przełomie czwartego/piątego miesiąca... także jeszcze brzuszek zdąży ci urosnąć:tak::tak:
 
Laseczki!!!!!!!!
Byłam u lekarza, na USG 4D!!!! Widziałam moją małą fasolinkę. Wszyscy troje byliśmy!!!!
Kaj skakał jak szalony jak mu lekarz owiedział, że jak na razie widzi zdrową, dobrze rozwijającą się SIOSTRZYCZKĘ!!!!!!!!!!!!!
AAAAAAAAaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!
Laseczka będzie, bez jajeczek:))))))
 
reklama
Anaklim - super :-):-):-):-) Fajnie że laseczka i że już wiecie!!! :-):-):-):-)

Ja po wizycie u gina - bobas rośnie planowo, ładnie skostniał, fałd karkowy prawidłowy, kość nosowa jest. 8 cm wymiar głowodupny :-) Płci na razie niewiadomej :-)
 
Do góry