reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Halo halo jestem:-):-):-)

problem imienia nadal pozostaje. Ginka stwierdziła że raczej sobie poczekamy do 20 tygodnia, żeby być na 100% pewnym wyniku:tak:

A tak ogólnie, maleństwo grało w siatkę i skutecznie serwowało;-). Serduszko grzecznie 140/min. widzialam oczka , kręgosłup , głowkę od góry... i wszystko jest ok. Kurcze bardzo się cieszę...
Ale mam się przygotować, że BABY będzie duże..., niektóre organy pokazują ciąze na około 1 tydzień starszą...A i mamy aktualnie 63 mm
Dostałam czopki bo chce chodzić na basen...,
Nadal feminatal x 1 dziennie

Nastepne badanie za miesiąc, i mofrologie + mocz + jeszcze raz HBS

Możecie puścić na razie kciuki;-)
 
reklama
klajo-super wiesci no no faktycznie duzy szkrab ! az przyjemnie czytac jak wszystko u was w porzadku mam nadzieje ze w przyszly piatek tez tu wpisze cos przyjemnego!

przyjemnej nocki!
 
Klajo - bardzo się cieszę. Maleństwo faktycznie malusie nie jest. Najważniejsze że zdrowo rośnie.
Moja córcia codziennie pyta jak duża jest dzidzia. Ja jej pokazuję coś między 2 a 3 centymetry. Ale miałaby radoche jakbym jej pokazała ponad 6 centymetrów. A tak musi trochę poczekać.
 
halo, halo...

tampeza - moja ginka stwierdziła, że żeby wiedzieć co jest między nogami to jest USG musiałoby kosztować 100.000 PLN a nie 50.000. Tak więc poczekam jeszcze trochę...:-D

Inkainka - napiszesz, zobaczysz;-)
 
Klajo - dobrze wiedzieć, że dzidzia ma sie dobrze :tak: Ja dzis idę do lekarza. A właściwie idziemy, z Mężulkiem. Ciekawe ile Dzidziulek urósł.....
Czy Wasi mężczyźni też są o doktorka tacy zazdrośni?? Bo ja juz nie wiem jak mam mojemu tłumaczyć, żeby nie patrzył na niego jak na faceta, ale na lekarza....
 
reklama
Do góry