reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Kasiulka - super , że maleństwo tak rośnie...mój "ktoś" to cały czas serwował rączką zza główki ... jak powiedziałam to bratu to stwierdził że będzie tenisistą albo pływakiem po wujku... ha ha ha.

ewa - też się cieszę że rośnie, ginka twierdzi że "ktoś" bedzie duuużżżyyy ( kurcze mam dziwne przeczucie że będzie chłopiec..
 
reklama
Dziękuję dziewczyny :happy2: Jak miło jest sie podzielić taką wiadomością z kimś, kto przeżywa to samo co ja. Nie mogę przestać się usmiechać ! :-D:-D
 
super, że maluchy zdrowe i energetyczne - niech rosną i szaleją - my idziemy na usg w czwartek - oczywiście już nie mogę sie doczekać
 
Ja tez do was dołacze,jestem nowa na forum,czytam i czytam i ciesze sie ze moge tu z wami byc!moj maluszek ma dopiero 5 tygodni,bylam juz u gina,mialam juz usg i wszystko oki narazie,mam stawic sie za 3 tyg i wtedy zleci mi wszystkie badania,martwie sie troche,to dopiero poczatek i czytam wasze wypowiedzi i roznie moze byc,boje sie!!!!wiem ze to glopie, 9 miesiecy staran i wreszcie sie udalo cieszymy sie strasznie i boje sie bo nie chce go stracic!!te trzy miesiace chcialabym zeby juz byly za mna!!!!ale ciesze sie tak full i musi byc dobrze dziewczynki!!!!
 
Monia wszystko bedzie dobrze !!! :tak: Mysl pozytywnie i ciesz sie swoim malym skarbem - I trymestr szybko minie ;-) Ja tez mam wiele obaw, ktore nie dawaly mi spokoju zwlaszcza na poczatku ciazy - teraz jest juz lepiej ,chciaz nadal mam chwile paniki - ale taka juz jestem :zawstydzona/y: Razem jest razniej przechodzic przez te wszytkie etapy - a potem to juz tylko radosc bycia mama :-):-):-)

Trzymaj sie cieplo :-)
 
Dziękuję dziewczyny :happy2: Jak miło jest sie podzielić taką wiadomością z kimś, kto przeżywa to samo co ja. Nie mogę przestać się usmiechać ! :-D:-D

kkasulka
ciesz się ciesz!!! w końcu jak mamusia zadowolona, to i dzidzi też:tak::tak:

klajo- no to zobaczymy, czy przeczucia sie sprawdzą:-)

monia- witaj!!! wszystko będzie dobrze, a I trymestr zleci nim się obejrzysz:tak:
 
I tu napiszę kilka słów!
Po kolei 20-tego byłam na badaniach prenetralnych.Lekarz zrobił mi usg...cudo...dzidzia jest strasznie ruchliwa :-D:-D:-D ma 2 rączki,2 nóżki,wszystko na swoim miejscu :-D:-D:-DJest na razie wszystko tak jak ma być,niczego złego się lekarz nie dopatrzył.Kolejne badanie w 20-tym tygodniu.Powiedział że badań nieinwazyjnych nie ma co robić bo jest to zdrowa ciąża!!!!I tylko moglibyśmy ją narazić na komplikacje.
Pozatym zaraziłam się jakimś paskudnym wirusem od syna,zresztą mąż również.Cała rodzinka chora.Lekarz przepisał mi antybiotyk i inne leki,od wczoraj jest już lepiej nie mam gorączki,jedynie paskudny kaszel który mnie dobija.
Wszystkim życzę dużo zdrówka bo to najważniesze,buziaki Majeczka ;-)
 
Majeczka - cudne wieści. Dowiedzieć się, że z maleństwem wszystko w porządku to chyba w naszej sytuacji najbardziej wyczekiwane nowiny. Bardzo się cieszę!
 
reklama
Do góry