reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Sama już nie wiem co robić, rejestrować się w UP w Polsze, czy wykupić sobie ubezpieczenie w David Shield na cały świat... I tak bulę jak za woły a DS wychodzi mi taniej niż rodzinne w niższej klasie ...
 
reklama
anaklim- lepiej dmuchac na zimne!!!z julką tez dość szybko skurcze zaczeły mnie męczyć... ginka zaleciła mi więcej odpoczynku i no-spę:tak::tak:

sanya- oj cięzki tydzień przed tobą:no:
 
Sanya - bądź dzielna - przetrwasz ten tydzień i będzie z głowy.
Anaklim - daj znać co u lekarza.
Tofik - niezłe przejścia.
My jutro idziemy do lekarza.
 
Bylismy dzis u ginki. Widzielismy male. Paulina sie bala bo nie wiedziala co mamie robia. Dzidek ladny mamy zdjecie z profilu. Cofnieta jestem o tydzien, mam korekte terminu na 22 wrzesnia. Wiec juz sama nie wiem co to za tydzien. Kumpela mnie wlasnie spytala ktory to miesiac a ja juz nic nie wiem.Pomiarow mi nie zrobila bo dzidek za maly, pci nie podala bo tylek mial nie po tej stronie. Ogolnie wizyta bardzo owocna:baffled:.
 
kicia - nie martw się ważne że dzidzia zdrowa ... najważniejsze a i tak ciekawe czy któraś z nas urodzi w wyznaczonym terminie ... będziemy robić zawody... hi hi
 
kicia- no własnie najważniejsza, że dzidzi zdrowa:tak::tak: a termin porodu- rzecz wzgledna:-p w końcu i tak tylko 1% dzieci rodzi się w tzw terminie:-p
 
Witajcie dziewczyny!
Kilka koszmarnych dni za mną. W czwartek wieczorem zaczelo mnie potwornie piec i swędzieć w miejscu intymnym. W piątek miałam ochotę chodzić po suficie, ścianach i gdziekolwiek popadnie. Koszmar:-(
Bylam wczoraj u lekarza i okazało się, że jest to efekt uboczny przyjmowania Luteiny dopochw. Kazał odstawić i zapisał mi antybiotyk w globulkach.:tak: I kurcze, boję się go stosować.Mam skróconą szyjkę i założony pessar. Może dlatego przy wkładaniu, mam wrażenie, że wciskam sobie ten krążek głębiej. Mowię Wam koszmarne uczucie:angry:. Nie życzę nikomu. Ale dam radę;-)

preg.png
[/IMG]
 
kicia nic się nie martw, popieram poprzednie wypowiedzi najważniejsze że dzidzia zdrowa a termin nigdy nie wiadomo na 100%
kama32
pewnie że dasz radę dobrze że masz już jasną sytuację.
Ja po szpitalu wróciłam do luteiny ale ciągle pobolewa i teraz się martwie żeby było wszystko dobrze.
Trzymajcie się.
 
Abigaill- pewnie, że będzie dobrze. Głowa do góry.
Powtarzam sobie codziennie wieczorem, że każdy dzień przybliża nas do szczęśliwego rozwiązania:tak:.


preg.png
[/IMG]
 
reklama
Cześć!!!
Wpadam tylko na chwilkę, wczoraj miałam mieć wizyte i co??? Pojechałam do gabinetu i ... pocałowałam klamkę:baffled: Kurcze ale byłam wściekła, zadzwoniłam do gin. ale ten nie odbierał, w końcu znalazłam numer do pani z rejestracji. I okazało się że mam przeniesioną wizytę na 24.04 na 23:00. Mój lekarz robi specjalizację i ma przesunięte jakieś egzaminy więc musiał wyjechać.
Mam tylko nadzieję że wszystko będzie ok. jakoś dziwnie się ostatnio czuję. samam nie umiem dokładnie określić jak.
 
Do góry