reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

pamiętam jak pisałam, żę chciałabym delektować się ciążą i żeby czas wolno płynął teraz chce żeby płynął jak najszybciej żeby zasówał do przodu - bo nie chce się tak bać o swoje maleństwo i chce mieć je zdrowe w ramionach
dokladnie to samo czulam w pierszej ciazy :-:)-(byly chwile ze odliczalam prawie ze godziny ... a teraz teoretycznie jest ok ... choc brzuszek tez potrafi mi sie spinac ...

aqua bedzie dobrze ... juz blizej niz dalej ... mi krazek podzialal jak plasibo ;-)mala nawet probowala wydostac sie w 7miesiacu - kilka razy mialam juz dosc regularne skurcze porodowe ale przechodzily ...
jak napisalas polowa juz za nami - jak to mowia blizej niz dalej ...
wciaz trzymam mocno kciuki za dzielna mamusie ;-)
 
reklama
bezimienna na karcie ciazowej powinnas miec nr telf do szpitala wlasnie do poloznych dyzurnych ... jesli nie znajdziesz a dalej bedziesz sie denerwowac podejdz do szpitala jutro - nie moga cie nie przyjac !!!!!!!!!!!!! tym bardziej po tym co przeszlas !!!!!!!!!

naprawde nie denerwuj sie bedzie dobrze kochana, stres teraz najmniej jest ci potrzebny ...
 
Ja też, ja też, ja też chcę chłopaka..... ! Bo u mnie od brata i siostry dzieciaki to same dziewczynki, tylko jeden rodzynek jest.... Choć powiem Wam tak po cichutku, że mnie się wydaje, że to dziewczynka jest.....:sorry2:

Aqua - jak dobrze, że lepiej się czujesz! I lekarzowi też się podobasz ;) Ja też za dwa tygodnie ide na usg. Czytałam w necie na temat Twojego lekarza, same pozytywy!! Głowa do góry :-)

Bezimienna-dziewczyny mają rację, to tylko siara. Pisza o tym w gazetach, poradnikach i innych takich, produkcja mleczarska zaczyna się juz teraz ;-)
 
Aqua, wlasnie myslama o tym, ze tu sie wreszcie robi się ładnie, a ty w domku, ale widze, ze niedlugo bedziesz mogla wyjsc, to bbb. dobrze
Bezimienna, ja tez mialam siare na dlugo przed pierwszym porodem, co i tak nie zmieniło faktu, ze przez pierwsze 24 godziny nie miałam prawie wcale pokarmu, ale rodziłam przez CC, mi lekarz mówił, ze to normalne, choć u ciebie rzeczywiscie wczesnie.
 
Dziewczyny, a co to jest jak brzuch się spina parę razy na dobę i pobolewa na dole?
Ja tak nie miałam w pierwszej ciąży, a teraz notorycznie, codziennie od jakiegoś tygodnia. Biorę no-spę, ale wydaje mi się, że to trochę za często. Pójdę w poniedziałek do lekarza chyba, nie?
 
anaklim hmm trudno powiedziec ... ja wlasnie tak mialam cala pierwsza ciaze czesto bardzo twardy brzuch i pobolewania - nospe i luteine bralam cala ciaze !!
teraz tez mi sie brzuch czesto spina i pobolewa - tez lykam nospe od czasu do czasu no i duuuuuuuuzo odpoczywam, czasem juz kota dosteje ...
dwa to po 20tyd macica zaczyna sie przygotowywac do porodu kurczac sie i napinajac sa to skurcze barxtona-hicksa ... ale one chyba bezbolesne sa ...
mysle ze najlepiej bedzie podejsc do lekarza i upewnic sie ze wsio ok !!!!
 
reklama
klajo jest bardzo bardzo twardy ... i bardzo ciazy ... przynajmniej u mnie tak jest i tak tlumaczyla mi ginka w pierwszej ciazy (czesto taki brzuszek mialam w gabinecie)
 
Do góry