reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

pani mnie tylko badała wiem ze na USG jest za wczesnie ale widze ze u was wiekszosc miała w tym czasie zdiagnozowana ciaze a mi w sumie nic nie powiedziała :(
 
reklama
gebka - ciąże poprzez badanie "ręczne" lekarz może stwierdzić nie wcześniej niż dwa tygodnie po spodziewanej miesiączce... dlatego proponowałabym ci zrobic- tak jak kkasula radzi betę- wtedy będziesz pewna na 100%

ja tez nie miałam jezcze usg- na badaniu byłam równo 2 tygodnie po spodziewanej @ i... ginka już była wstanie potwierdzić ciążę.
 
Dzis zadzwonilam do ginki i termin mam na 19 lutego:szok:, ja sie chyba nie doczekam:no:. Z Polka tez bylam dopiero w 9 tygodniu pierwszy raz i na usg bylo widac juz takiego ufika:tak:
 
ja mam drugą wizyte 26 lutego kicia i do tej pory nie mam jak stwierdzić czy dzidzia się rozwija.Serduszka nie słysze przecież, nic się nie rusza jeszcze. A ja jjuz nie potrafię tego trzymac w tajemnicy...
 
Onna: spokojnie dzidzia rozwija się dobrze, i nic jej nie jest. Nie możesz się zamartwiać bo to się na was dwóch odbija.

Głowa do góry, dni do nastepnego badnia miną i nawet nie będziesz wiedziała kiedy.
Ja byłam na początku 6 tygodnia, na nastepne mam przyjść w przyszłym tygodniu, a z tego wariatkowa jakie mam ostatnio i zmęczenia nie zdążylam nawet zrobic jeszcze badań;-).

Od jutra ruszam na badania, żeby ze wszystkim zdążyć :-)
 
Hej dziewczynki !!!


Zaniedbuję sie tu ostatnio ale mam juz świeże wiadomosci :cool:!

Dziś byłam u gina,załozyl mi kartę ciąży,termin 4 września.Cisnienie w normie,badania cacy,wszystko w jak najlepszym porządeczku 7-8 tydzień:-)Za dwa tygodnie mam iść na usg,Mam tylko pytanko ,bo lekarz stwierdzil ze bedzie to badanie przez brzunio ale czy to wogole cos bedzie widac :szok:nie znam sie :szok:
 
reklama
WItam,

no i zaczeło się- mam już mdłości, wszelkie zapachy doprowadzja mnie do szaleństwa, oprócz wody praktycznie niczego pic nie moge. A myslalam, że mnie to ominie.

Pozdrawiam,
 
Do góry