reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Aga bardzo sie cieszę, ze u ciebie wszystko w porządku, słyszałas serduszko po prostu pięknie:-D:-D:-D

fiolet26 widzisz, a tak sie martwiłas a u wszystko, w należytym porządku, i tak bedzie do końca;-)

ajajko, mysle, ze spokojnie jeszcze ciuszki ciążowe zdązymy się zmieścic.
 
reklama
czesc dziewczyny
ja tez juz dzis po wizycie, oczywiscie u ogolnego. pobrac krew poszlam we wtorek do tej samej przychodni wiec juz miala wyniki. mam anemie i zalecone zelazo. serduszka nie slyszalam, tylko zalozyla mi karte i opieprzyla ze tak szybko przyszlam. to dopiero 6,5 tydzien a powinnam przyjsc na pierwsza wizyte miedzy 8-12 tygodniem. pierwsze usg bede miala w 18 tygodniu. ciesze sie ze w lutym jade do PL to skocze do lekarza.
 
Ja schudlam trzy kilo:szok:.Wchodze jakos we wszystko. A w pierwszej ciazy bylo juz widac.W normalnych ciuchach chodzilam do piatego miesiaca. W sobote zrobilam pranie a w poniedzialek do pracy nie mialam co wlozyc bo przez jeden dzien tak mnie wybrzuszylo.Brzuch mialam od 6 miesiaca bardzo duzy ale do konca juz tak bardzo sie nie powiekszyl.Jak bylam w 8 miesiacu to koledzy z pracy meza smiali sie ze ja to chyba juz w 13 miesiacu jestem. Bylam zalamana, a na porodowce to w sumie maly mialam brzusio, byly wieksze:-).

Wszystko zalezy jak lezy, chyba kazda mama i kazda ciaza inna. A propo ciuchow ciazowych to tym razem bede wystrzalowa mama a co raz sie zyje. Warto teraz rozgladnac sie za ciuchami dla siebie po ciazy i przygotowac sobie reklamoweczke wygodnych i ladnych szmatek. Potem z brzusiem nie ma sie glowy i ochoty na takie rzeczy.
 
Rosną już Wam brzuszki, czy jak?? Ja czasem mam wrazenie, ze to juz cos tam widac, ale kiedy sie położe brzucho robi sie wklęsłe tzn nie wystaje, wiec juz sama nie wiem........

ojako- spokojnie:tak: w pierwszej ciąży brzuch mi wyszedł dopiero pod koniec czwartego miesiąca/początek piątego!

aqua, fiolet- cieszę się, że sie cieszycie:-D:-D

tampeza- dbaj o siebie!!!! mam nadzieję, że szybko sie anemii pozbędziesz...
 
ojako- spokojnie:tak: w pierwszej ciąży brzuch mi wyszedł dopiero pod koniec czwartego miesiąca/początek piątego!.


O to dobrze, dzieki za pocieszenie!!!:-)

Juz jestem bardzo szczęśliwa, że jestem wśród Was, a czuje, że jeszcze nie raz i nie dwa posłuzycie nam nie doswiadczonym, za grupe wsparcia.
Dzieki kobiety!!!
 
Aga bardzo sie cieszę, ze u ciebie wszystko w porządku, słyszałas serduszko po prostu pięknie:-D:-D:-D

fiolet26 widzisz, a tak sie martwiłas a u wszystko, w należytym porządku, i tak bedzie do końca;-)

ajajko, mysle, ze spokojnie jeszcze ciuszki ciążowe zdązymy się zmieścic.

Klajo, ja tak zawsze - nie widzialas mnie w czasie seseji :szok::szok::szok: No coz, taki moj urok :-D Maz bierze porawke na moje umartwianie sie, wie ze po jakims czasie mi przejdzie :zawstydzona/y:
Ale dzieki za wsparcie, pewnie jeszcze nie raz bede go potrzebowac :zawstydzona/y::-D

Pozdrawiam!
 
jesteśmy już po - dzidziol jest zdrowy i cudowny sedruszko pięknie biło mam pierwszą fotke - oczywiście wzruszyłam się do łez i jestem najszczęśliwsza na świecie

jaka jestem szczęśliwa

Ciesze sie ogrmnie !!! I gratuluje pierwszego zdjecia maluszka :-)
Troszke zaluje, ze do Polski lece dopiero w kwietniu :-(Ale coz, najwazniejsze, ze oboje sobie zdrowo "rosniemy":-D
Pozdrawiam :)
 
dzieki ewa II tylko problem w tym ze ja miesa nie bardzo:-( zeszlym razem wspomagalam sie tabletkami.
ajako u mnie brzuch tez wyszedl dopiero w 5 miesiacu, ale od poczatku nizle mi poszlo w d... i uda. na razie na szczescie jeszcze nic nie przytylam
 
Słyszałam, że w pierwszej ciąży brzusio widać znacznie później niż przy pierwszej. Podobno to kwestia mięśni, czy ścięgien które przy pierwszej ciąży powoli popuszczają, a przy kolejnej wcześniej rozciągnięte szybciej popuszczają rosnący brzuch.
Podobno (oby to nie była prawda) w drugiej ciąży bardziej się tyje i (co gorsza) trudniej wraca do figury po porodzie.
W każdym razie bardzo się cieszę że wizyty u lekarza przebiegły pomyślnie i jesteście uspokojone i szczęśliwe.
Co do ubrań - jak już przestanę się mieścić w to co mam teraz w szafie to też mam zamiar zaszaleć. W pierwszej ciąży chodziłam jak słoń - ohydne ogrodniczki i tylko zmieniane bluzki. Nie mogłam sama na siebie patrzeć.
Teraz chcę się cieszyć tym stanem i z dumą pokazywać światu rosnący brzuszek. Niby ciąża trwa tylko kilka miesięcy ale wolę wydać trochę kasy i czuć się lepiej. Żeby tylko kasa była - ale to już osobny temat.
 
reklama
Artemida - podoba mi się ten sposób myslenia:)) Nawet bardzo ;) I wiesz, wezme przykład ze starszej koleżanki :-)

Tampeza - nie lubisz mięska?? Czy jesteś wegetarianką? To niby nie jest granica nie do przejścia...ale lepiej by było, żebys trochę mieska jednak zjadła. Po pierwsze, ma dużo potrzebnego teraz białka, po drugie, żelazo, a po trzecie, daje dużo dobrej energii. Powinnaś jeść takie które najbardziej lubisz, pieknie przyrządzone, zachęcające widokiem i smakiem :) Teraz dbasz nie tylko o siebie.....

ajako - mnie forum też bardzo pomaga ;)

aqua - bardzo się ciesze, że wszystko w porządku! Nie wiem czy nie doczytałam czy nie napisałaś...Jak duży jest Dzidziuś? Lekarz potwierdził wiek ciąży?
 
Do góry