reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

u mnie po piatkowej tez wszystko OK
orzeszek rośnie serducho stuka .....
no i wg lekarza zblizam sie do 14 tyg
wiec troche zaktualizowałam suwaczek!!
a co do bólu krzyży powiedział ze to normalne jak macica rośnie i kazał sie nie martwić
nie brałam juz L4 wiec od dzis byłam w pracy
........
tylko te krzyze
.......

hehehe, sreberko się rozpisało:szok:
zartowałam oczywiście:cool2::-D:-D:-D
dobrze wiedzieć z tymi bólami, mnie męczyło przez dwa dni, powiedziałam lekarzowi kiedy i jak, a on spytał się czy oby nie jestem przeziębiony i zaczął mi nerki opukiwać... ale doszedł do wniosku że wsio ok i że powinnam odpocząć (pierwsza próba wciśnięcia mi L4:cool2: hehehe). Na szczęście przestało... mam nadzieję ze ci też przestaje...

Sreberko, Korni - ekstra. Bobasy rosną jak na drożdżach a czas strasznie szybko leci.
Wczoraj z uporem maniaka wszystkich przekonywałam że do porodu mam jeszcze 7 miesięcy, no i dzisiaj na spokojnie sobie to przeliczyłam i wyszło - 6.
Mam nadzieję, że po 20 marca dostanę zielone światło na powrót do pracy. Już mam dość siedzenia w domu i leżenia w łóżku.

ano leci, leci... super i dobrze:-)
wiesz że nawet "nieodnotowałam" że jesteś na L4? Trzymam kciuki za twój powrót... ja koniec marca biorę urlop i jak się rozleniwię to kto wie:cool2:

hej
wszystko Ok, maluszek trochę był ospały, ale go rozruszaliśmy i zaczął machac łapkami, ma juz prawie 6 cm,

troche martwi mnie cukier :-( bo norma jest do 105, a ja mam 104, no ale mam się nie martwic i przyjśc na następna wizyte za 4 tygodni

super sprawa z tym machaniem łapkami, wiem sama widziałam, widok uroczy:tak::-D
w jaki sposób maluszka obudziliście?
co do cukru to faktycznie lepiej badać. Ja mam w połowie normy na szczęście i w pierwszej ciąży nie miałam problemu. Tobie powinien lekarz zrobić to obciążenie glukozą...tak sie to chbya nazywa, jak się żłopie glukozę i bada 3 razy.
 
reklama
hej
troche martwi mnie cukier :-( bo norma jest do 105, a ja mam 104, no ale mam się nie martwic i przyjśc na następna wizyte za 4 tygodni

pycha jak ja ostatnio robiłam cukier to normę miałam ustaloną od 70 do 110 mg %, masz cukier w normie, a test obciążeniowy (ten z glukozą) czeka każdą ciężarna nie zależnie od poziomu glukozy we krwi
więc uszy do góry wszytko w granicach normy :-)
 
glukoza każda z nas czeka, niestety :baffled:

a własnie przeglądałam wyniki z poprzedniej ciąży i miałam wtedy tylko 65, martwię sie, bo mój tata choruje na cukrzyce :-(

a u nas norma 75-105 mg%
 
artemida- to trzymam kciuki za powrót do pracy:tak:

pycha- no właśnie, nie ma co na zapas się przejmować... tym bardziej, że lekarz też ci tak powiedział:tak:

a ja na wizytę idę jutro:-)
 
ja przy Kubasie też nie piłam glukazy ??????????

Pycha - superancko, że maluszek wporządku :-) i pomachał mamusi
 
Pycha - nie martw się na zapas, może po prostu powtórzyć badania :confused:.
Mój tata też jest chory na cukrzycę, która jest u mnie chyba chorobą rodzinną a ja nie mam żadnych problemów. Może jak możesz kup sobie glukometr i rób pomiary.:confused:
 
Dzień doberek wszystkim,wstałam wcześnie bo trzeba kudły umyć a potem do lekarza :-)
Ja w poprzedniej ciąży nie miałam robionej glukozy.
Ewa_II mamy wizytę w tym samym dniu hiihi termin porodu też taki sam ;-) będzie nam rażniej.
Powiem wam że jakoś szybko mi upływają te kolejne tygodnie ciąży :-D:-D:-D myślałam że będzie się to ciągnęło.Teraz wieczorami naj częściej zaczynam czuć jak ten mały ktosik w środku mnie się kotłuje :-D:-D:-D wspaniałe uczucie.
Miłego dnia słoneczka
 
Hej!
Wróciłąm i widziałam maleństwo 7cm i podobno reszta parametrów dobra. Najbardziej zależało mi na NT. Widziałam jak się ruszai i rączki. 13 tydzień wg. OM jest co oglądać:)
 
reklama
boz- super wieści! gratuluję:tak::tak:

majeczko- mi też jakoś szybko lecą te tygodnie... a z julką, miałam wrażenie, że ciąża trwa w nieskończoność... tak mi się wszystko wlekło... no ale i nie miałam wtedy tyle obowiązków co teraz..
 
Do góry