reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

ja wróciłam od lekarza - szystko wporządku - maluch ma już 86 mm i jest przecudny - oczywiście kopał mamusie podczas usg - jak się ciesze, że jest zdrowy i ładnie rośnie ale nie zdradził czy będzie chłopakiem czy dziewczynką :-) dobra czekamy dalej ............. no i wychodzi, że to już 14 tydzień - wieć chyba będe mamą sierpniową ale zostaje z wami ???????? później z Kubasem poszliśmy na lody bo dzisiaj kończy dwa latka ( jutro imprezka i torcik) - milusi dzień

pozdrawiam wszystkie mamusie
 
reklama
O Aqua, ale fajny mialas dzien, nasjerdeczniejsze życzenia dla Kuby, poważny wiek;-)
Ja jeszcze mam prawie 2 tyg do USG i juz nie moge sie doczekac. Bylam z Zuzia dzisiaj obejrzeć drugie przedszkole, ale mimo ze ma ladny ogord to nie bylo tak milo jak w tamtym, a potem duuzo pracy przed urlopem, az tak ze mnie brzuch rozbolal pierwszy raz. :-(
Ewa, mi sie wydaje, ze dentystka ci jakos ten zab zabezpieczy na te pol roku jeszcz, ponoc takie lekarstwo moze lezec z rok w zebie. A gdzie chodzicie na basen?
 
aqua- wg usg ja też będę sierpniową mamą:-) ale julke przenosiłam 12 dni, więc zobaczymy... super, że z maluszkiem wszystko w porządeczku :tak::tak: no i wszystkiego najlepszego dla kubusia!!!

ida- oj kochana uwazaj na siebie!! a na basen chodzimy do ośrodka sportu i rekreacji na żoliborzu:tak: są tam prowadzone zajęcia dla niemowląt i małych dzieci.
 
Aga - no ja myśle że zostajesz z nami:-D, wszystkiego najlepszego dla Kuby..., ale twoje maleństwo to już duże jest, super;-)
 
EWa- na żoliborzu na basenik ?? Oj to chyba sąsiadkami jesteśmy :))...
Abigaill- co do tych ćwiczeń to widziałam gdzieś taką książkę z ćwiczeniami, jak nic nie znajdziesz na mieście zawsze może ćwiczyć w domu, albo poproś lekarkę, to może jakieś ćwiczenia na plecki poleci..
Miło się czyta o tych waszych USG, ja idę 6go marca , niby za parę dni , ale już jestem ciekawa jak to będzie

dziewczynki zalegające w łóziach... trzymajcie się ... :)) :-D
 
cześć dziewczyny,przepraszam,że tak długo nie dawałam znaku życia ale właśnie tego teraz we mnie brakuje. nie wiem czy będę tu zaglądała bo nie mam na nic siły,przepraszam bo powinnam była wcześniej się odezwać ale mam nadzieję,że nikogo nie uraziłam
 
Ja tydzień temu widziałam nasze dzieciątko. Wymachiwało co sił rękami i nogami i serduszko mu szybko biło.
Pojechałam prywatnie do lekarza, bo oczywiście, tak jak pisały wcześniej dziewczyny, w Irlandii, tak samo jak w UK ciążę prowadzi położna i lekarz ogólny.
Mój jest beznadziejny, zapytał podczas pierwszj wizyty, czy to moja pierwsza ciąża, czy ta urocza dziewczynka na korytarzu to moja? Odparłam, że ten uroczy chłopiec na korytarzu (Kajetan ma włosy do połowy pleców:)) jest moim synkiem, pan doktor zapytał, czy pierwsza ciąża była ok? Odparłam, że ok, no to on na to: to, ok.... Zmierzył mi ciśnienie i wysłał informację o tym, że jestem w ciżąy do gina.... Byłam u niego 14.01, a wizytę do gina wyznaczyli mi na 11.03, paranoja. Tyle, że miesiąc temu dostałam bardzo obfitego plamienia i skończyło się duphastonem i leżeniem z nogami w górze! Teraz jest ok, ale nie mogę dźwigać, długo stać, daleko chodzić i muszę odpoczywać:)))))
17.03 lecę do Polski to przynajmniej badania porobię.
Czy Wy się orientujecie, czy muszę powtarzać toxoplazmozę? Wyszło mi, że mam to już za sobą w pierwszej ciąży, ale mam kota i nie wiem czy powinnam powtórzyć czy nie?
 
reklama
anaklim mam pytanie czy duphaston dostalas od lekarza tutejszego ??
pytam bo mi midwife, GP oraz ginekolog niemal chorem rzekli ze w UK duphastonu w czasie ciazy sie nie podaje, ginekolog powiedzial ze nawet jesli cos zacznie sie dziac to mi go nie podadza :szok::szok:
 
Do góry