reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Mimo, że jestem tu nowa i ja się dołączę do pozytywnych myśli dla leżącej " plackiem " koleżanki..... i wiesz co najważniejsze myśl pozytywnie , to i maluszek będzie szczęśliwy:)):-D
 
reklama
:))
muszę się przyzwyczaić do tych innych niż główny wątków;-)
to ja w poniedziałek zdam relację z mojej piątkowej wizyty u gina... trochę się boję bo mnie krzyże bolą od wczoraj i to całkiem mocno:szok:
 
korni jesli idzie o krzyze to witaj w klubie
najgozej jest w nocy jak musze wstac do toalety a one sa nazwijmy to zalezane wygladam wtedy jak stara babcia :-)
tez ide w piatek i tez musze o to lekarza zapytac no i mnie jeszcze zaczeły łapac w nocy drobne skurczyki w łydkach.... :baffled:
 
ha ha - a ja myślałam że to towarzystwo młodych mam...;-), a tu wygląda że na babcie się piszemy , ja mam takie zwydodnienie kręgosłupa w odcinku lędźwiowym że jak przychodzi atak , to standardowo przez pierwze 3 dni chodze jedynie na czworakach dopiero potem moge zacząc się prostować.., niestety ... i dlatego basen , żeby znowu powzmacniać te mięsnie trzymające ...

sreberko a ty jesz jakieś witaminy, może magnesu ci brakuje?
 
tu siedzicie!!! a ja czekam naiwnie na post na wątku głównym, hehehe, a młode mamy to postękać wolą tu;-)

korni jesli idzie o krzyze to witaj w klubie
najgozej jest w nocy jak musze wstac do toalety a one sa nazwijmy to zalezane wygladam wtedy jak stara babcia :-)
tez ide w piatek i tez musze o to lekarza zapytac no i mnie jeszcze zaczeły łapac w nocy drobne skurczyki w łydkach.... :baffled:

co do krzyża, to mnie boli jak siedzę lub stoję, jak leżę jest ok, tak samo jak spaceruję jest ok... hm... też podpytam gina...

a co do skurczy łydek, ja biorę od początku prenatal i mnie jeszcze nie biorą... ale czasem mam wrażenie jakbym miała zaraz dostać...
...przy madzi brałam MAGICAL firmy naturell i byłam zachwycona, jedna tabletka wystarczyła na dzień i skurcze minęły jak ręką odjął, a pamiętam że wybrałam ten preparat bo miał dużo magnezu (w porównaniu z innymi) duże opakowanie 100tabl, a kosztował stosunkowo niewiele i faktycznie dawkowanie było 1 tabletka, a nie po 6 jak niektórzy inni producenci zalecali. Człowiek potem kupował magnez za 5 zeta i wystarczał na tydzień, a ja to opakowanie miałam na ponad 3 miechy! a płaciłam żeby was nie skłamać 18zeta chyba...
...ooo, przeszukałam google i teraz ma opakowanie 120 tabletek po 21 zeta - POLECAM.
 
Isia - my też kciukasy trzymamy mocno za Twoje małe szczęście - będzie dobrze
Kasia - super :-) ja jutro będe oglądać mojego małego szkrabika :-) już niemogę się doczekać i do tego jutro mój pierworodny kończ 2 latka - dwie radochy w ciągu dnia
 
sreberko, korni- współczuje wam tych krzyżowych dolegliwości...

a ja chyba powinnam zacząć łykać magnez, bo zaczęły się skurcze łydek... przy julci też je miałam.


a tak w ogóle- orientujecie się, czy w ciąży można robić rtg zębów??
 
reklama
Hej Dziewczyny!
Nareszcie mialam upragnione USG :-):-):-) To niesamowite zobaczyc ta malenka istotke i jej serduszko :tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak::tak:
Maluszek ma 62 mm i smacznie sobie spal - dopiero jak pare razy poruszylam brzuchem to machnal do nas raczka :-) Mezus stwierdzil, ze leniuszek po rodzicach :zawstydzona/y::sorry2:
Termin obliczony przeze mnie, pozostal ten sam - 4 wrzesnia :-) Piata rocznica naszych zareczyn ;-)
Usmiecham sie od ucha do ucha :-D
Nastepny termin USG - 14 kwietnia (tuz przed wizyta w Polsce :tak:)

Pozdrawiam cieplutko mamusie!!!
 
Do góry