reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Uwielbiam ten wątek - same miłe wieści! Majeczko, bardzo się cieszę, że dzieciaczek zdrowy i ruchliwy :-):-):-) Staje się taki coraz bardziej realny jak się go ogląda, nieprawdaż? :-) Dużo zdrówka dla ciebie i rodzinki! :happy2:
 
Uwielbiam ten wątek - same miłe wieści! Majeczko, bardzo się cieszę, że dzieciaczek zdrowy i ruchliwy :-):-):-) Staje się taki coraz bardziej realny jak się go ogląda, nieprawdaż? :-) Dużo zdrówka dla ciebie i rodzinki! :happy2:

pozwólcie, że i ja się dołączę do życzeń:-D
ja usg prenatalne mam 10 marca i już się doczekać nie mogę:happy2:
 
Witam!!!
Daawno mnie nie było ale nie mam siły siedzieć przy kompie. Po ostatniej wizycie u gin. myslałam, że najgorsze za mną, ale niestety. Od kilku dni mam plamienia i leżę plackiem. Lekarz zgodził się bym była w domu ale jedyny spacerek mogę zrobić tylko do łazienki. Dzieciaczek rośnie, i nawet jest bardzo ruchliwe, dziś widziałam na usg jak machał do mnie rączką. Tylko te plamienia. Ale mam stracha jak ... Bardzo proszę trzymajcie kciuki, bo ja chyba drugi raz nie zniosłabym gdybym straciła maleństwo.

Pozdrawiam wszystkie wrześniowe mamusie
 
isia- kochanie trzymamy kciuki!!! wszystko będzie dobrze!!! trzeba wierzyć... uważaj na siebie!!!

majeczko- super wieści, gratuluję!!!! i dużo zdrówka zyczę:tak:
 
Isia, trzymam mocno kciuki :)

Ja dziś byłam na USG - maluch ma 3,5 cm i machał do nas kończynami :-)
 
reklama
Isia lez, pewnie jak wejdziesz juz w II trymestr bedzie lepiej, a na razie, choc domyslam sie, ze nie latwo lez i relaksju:-D sie.
 
Do góry