reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Kasia, Aniach, z lekarzem skontaktuję się po weekendzie. Na razie nie rodzę, więc staram się nie panikować. Ale wydaje mi się, że wynik oznacza, że są te wredne paciorkowce. No bo coś tam wychodowali:-(
 
Moja piękna córcia GABRYSIA:-) urodziła się 27 sierpnia o 22.07- mierzyła w chwili urodzin 54 cm i ważyła 3320:))))):tak::tak::tak:co prawda przyszła na świat przed terminem 2,5 tygodnia, ale jest wspaniałą i dzielną dziewczynką.
Najukochańsze moje maleństwo:))))

Tym które maja rodzić życzę powodzenia i cudnych dziecaczków:)))):-):-):-):-)
 
Agnieszkaa - GRATUACJE! Potwierdzam ze gabrysie to wspaniale dziewczynki hehe.

A wlasnie - ja wczoraj odebralam swoj posiew - wszytsko w porzadku:-)
 
aniach, mam nadzieję, że nie muszę się martwić.

aagnieszka gratuluję!

Karina, piszesz o posiewie na paciorkowce? Jeśli tak, to co Ci napisali na wyniku? Liczby, czy jakiś komentarz?
 
reklama
Do góry