reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama

odnosnie listy naszych maluszkow to gdzie znajde mail do Aniam? Tak na przyszlosc :-p Jeszcze....


Fiolet-kliknij na odnośnik aniam141 nad avatarem-pojawi się menu z opcjami między innymi: wyślij PM do aniam141 lub wyślij email do aniam141 i gotowe:-)

A co do bólu to oj niestety...najgorzej jest rano albo po tzw "zasiedzeniu się" :tak::tak:
 
Sanya dzieki za podpowiedz :tak: Teraz juz tylko czekac, az bede mogla sie wpisac na te upragniona liste :-D
Czyli nie ja jedna mam te bole? Bo juz sie zaczelam stresowac :zawstydzona/y: Maz tylko chodzi za mna i pyta przejety czy to juz.... :-p
Pozdrawiam!
 
Biedna psinka :-D:tak:
A moj to co chwila dzwoni z pracy i pyta jak sie czuje - w domysle, czy aby nie zaczelam rodzic :sorry2: Przekopuje sie jeszcze raz przez wszystkie ksiazki jakie mamy na temat porodu i dzieci - zeby byc gotowym :tak: A ostatnio musialam go przepytac z angielskich slowek potrzebnych przy porodzie - i teraz ciagle je powtarza :-p Zobaczymy jak to bedzie w praktyce, bo jak dostalam lekkich skurczy to wpadl w lekka panike - az mnie rozsmieszyl :sorry2: Ale jak go nie kochac? ;-)

Pozdrawiam!
 
Hej hej hej - co do moderatora Aniam - jestem of kors za :-)

Fiolet - no ba, pewnie że mamy to samo! To się przecież musi cała miednica przemodelować, żeby bobo mogło swobodnie wyleźć. Ja z Piotrusiem miesiąc nie byłam w stanie chodzić, tak bolało, ciągnęło i w ogóle było koszmarnie. Teraz w porównaniu to jest mega luzik, nic nie boli, chyba już mam przystosowane trzewia do bobasa. ;-):-D

A oto wieści z wizyty: Mój chłopak jest dalej chłopakiem - wielkie jaja na cały ekran objawił, zero szans na pomyłkę. Generalnie podobny do brata - wielki łeb (jak stwierdził gin "gdybym was nie znał to bym się przestraszył tego rozmiaru głowy"), już się może rodzić :-D, długaśna noga - więc 60 cm się urodzi jak nic. Brzuch jeszcze najmniejszy ze wszystkiego, więc generalnie długi i chudy jak brat będzie. Waga orientacyjnie 3200 g obecnie, ale jak zawsze raczej mniej niż więcej, bo ta wielka głowa fałszuje pomiar. Głowa już na granicy ekranu do USG, więc zapewne przy porodzie jak zawsze pokaże error przy pomiarze :-D Młody ustawiony pięknie do porodu, no ale to od 20 tygodnia wiem, więc bez niespodzianek.
A ja wszystko w normie, szyjka zamknięta :-)

Za dwa tyg. do kontroli :happy:
 
Ida - z czopem jest tak, że jak odejdzie to jeszcze nic, można bez niego chodzić nawet do 3 tygodni, ale jak po ok 24 - 48h zaczną pojawiać się skurcze, to znaczy, że poród się zaczyna. Sprawdzaj, czy nie sączą Ci się wody, powinno być ok.

Aniam, Ewa i reszta;) - co do listy popieram w 100%, na zamkniętym z kompletnymi informacjami.

A teraz info po wizycie, jak zwykle w Irlandii: Pani doktor pouciskała brzuch i pokazała mi nawet palcem, gdzie moje dziecko ma kręgosłup! Bosko! W dodatku kolejną wizytę wyznaczyła mi na 09.09.
Ja mówię: ale ja mam na 10.09 termin, a ona - no to wcześniej zobaczymy się na porodówce...
Cóż............
 
reklama
Fiolet-hah moj dla odmiany cwiczy polskie slowka:-)

kasia_z- ale duzy chlopak sie zapowiada:-) ale ten rzeczowy opis mnie rozwalil:-D

anaklim-normalnie dziwne te wizyty... rownie dobrze moglabys jej brzuch do kamerki internetowej wystawic..zapytaj ginke czy ma skype'a?Ale grunt ze wszystko w normie...:tak:
 
Do góry