reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Matylda trzymaj się , trzymamy kciuki żeby wszystko było ok i szybko cię puścili do domciu.

Ida gdzieś czytałam że czasem czop odchodzi 2-3 tyg. przed porodem ale w razie wątpliwości najlepiej do lekarza.A może jakieś doswiadczone mamusie napiszą jak to jest bo ja też jestem ciekawa jak to z tym czopem jest?

Ja już po wizycie. Szyjka trzyma , nic się nie dzieje , brzusio niżej, w każdym razie w ciągu najbliższych dni nic nie zapowiada porodu :tak:Następna wizyta w dzień terminu 5 września , po skierowanie do szpitala, ale mam nadzieję że maluch się zbierze do tego czasu :confused:
 
reklama
Matylda - wszystko będzie ok zobaczysz...i jeszcze dzisiaj wrócisz do domu:-)
Ida - poczekaj do czwartku.... jak ma się zacząć coś dziać to i tak tego nie zmienisz:tak:a nerwów szkoda:-), Trzymam kciuki
 
Matylda - trzymam kciuki!

Ida - nie martw sie, jak lekarz mowi ze to nic nie znaczy to trzeba mu zaufac.

Ja dzis o 17 mam wizyte u mojej ginki i najprawdopodobniej mam wyznaczony termin planowego CC na 22-go. Tylko czy ja oby wytrzymam do tego czasu:baffled: Zobaczymy co dzis powie moja ginka...
 
Porodu to się nie da przewidzieć...
Może być szyjka 4 cm zamknięta a godzinę później ty na porodówce.
Po odejściu czopa koleżanka chodziła 1,5 miecha, a w końcu po nieudanym teście oxy zrobili jej cc.
U mnie czop odszedł po jakichś 8 godzinach skurczy co 3 minuty :sorry2:
Ja też dziś idę do gina za dwie godziny, raczej niespodzianek nie przewiduję ;-)
 
ida- zawsze możesz podskoczyć do jakiegoś szpitala, żeby sprawdzili czy z szyjką wsio ok:tak::tak:

matylda- trzymamy kciuki!!!

co do drugiego moderatora- jestem jak najbardziej za:tak::tak:
aniam zgłosiła się jako pierwsza wobec czego proponuję, aby to ona "pełniła tę funkcję":-D:-D
no i jeśli chodzi o wątek dzieciaczkowy- zgadzam sie z klajo, powinna go tworzyć i edytować jedna osoba (czyli aniam), a w razie jej nieobecności- ja jako drugi moderator:tak::tak:
no i proponuję, aby każda mamusia przesyłała do aniam na maila informację ze:
- swoim nickiem
- datą porodu
- godziną porodu
- płcią i imieniam maluszka
- wagą i wzrostem
- rodzajem porodu (SN,CC)
- i zdjęciem rzecz jasna:tak::tak:
(piszcie jeśli cos pominęłam)

no więc, jeśli dziewczyny nie macie nic przeciwko temu, aby aniam była moderatorem, to zaraz piszę do admina w tej sprawie:):)
 
Klajo - może to i racja , choć jak wiadomo na zamkniętym nikt sie nie wyrwie przed orkiestre .. he he..

No ładnie same wizyty jedna za drugą , a ja idę jutro ..
 
reklama
Ida mi czop odszedl jakies dwa tygodnie temu, a potem opadl brzuszek :tak: Ale jak sie masz martwic to moze lepiej sie upewnic, ze wszystko jest jak byc powinno - wierze, ze tak :tak:

Ewa odnosnie listy naszych maluszkow to gdzie znajde mail do Aniam? Tak na przyszlosc :-p Jeszcze....

Matylda trzymam kciukasy!

Dziewczyny, czy ktoras bola pachwiny i dol brzucha? :-( Bo ja od kilku dni to nawet chodzic nie moge - zwlaszcza wieczorami :-( Poruszam sie jak staruszka :dry:
 
Do góry