reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Olisska, ja mialam mega wielki brzuch a Zuzia wazyla 2650 wiec naprawdy jedno z drugim nie ma wiele wspólnego.
Ja bylam na USG i wszytko OK, mala wazy 2100 ponoc OK, termin pordu wciaz ten sam -15 wrzesnia, blizna po USG bez zmian. Ale mam taki zły nastroj ze jakos nie umiem sie tym do konca cieszyc, głupai jestem:-:)-:)-(
 
Oliska wszystko jest napewno dobrze. Co do wielkosci brzucha wcale nie masz tez takiego malego, widzialam mniejsze a dzieciaczki zdrowe sie rodzily. Nie zamartwiaj sie, stres wiecej szkody malej przynosi.
 
olisska- kochanie na pewno z twoją córeńka wszystko ok!!! nie przejmuj sie rozmiarem brzuszka!!! przykład- kuzynka mojego P. miała tak mały brzuszek, że jej własne niemalże dorosłe dzieci do końca nie wiedziały, że ona w ciąży... to samo z sąsiadami i resztą rodziny:)

ida- a skąd ten nastrój:confused:
 
Olisska - a robiłaś bad. na cukrzycę? Koleżanka tak miała, okazało się że dziecko nie rośnie z powodu cukrzycy ciążowej :tak: Będzie dobrze, jesteś w dobrych rękach :tak:
 
.olliska nie smutaj się ,usg czasem wykazuje 2 tyg błędu w jedną i w drugą stronę,na następnym na pewno się okaże ze wszystko jest ok.

.ewa ,spora będzie twoja kruszynka:tak:.
 
olisska - nic się nie martw, ja w ciąży z Julką miałam jeszcze mniejszy brzuszek niż teraz a mała urodziła się zdrowa, fakt była malutka (2450) ale bardzo dobrze się rozwijała i szybko dogoniła rówieśników. Więc głowa do góry
 
reklama
Olisska - no właśnie a skąd wniosek, że nie rośnie? Miałaś scan? To nienormalnie - położna maca Ci brzuch i stwierdza, czy dziecko ma dobre wymiary - nie wierzę w to!
 
Do góry