reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Anaklim - nie martw się kochana wszystko będzie ok..a Twoja królewna to już kawał królewny .. głowa do góry !!
 
reklama
Anaklim 3mam lapki za was.

Isunia no i jak to pobieranie:-D. Swoja droga to tez tam macie cywilizowany trzeci swiat.

Ja na uplawy dostalam dwa antybiotyki od niemry slaby a od polskiego mocny + masc +lactovaginal narazie jest oki, wzielam to od polskiego gina. 12 czerwca ide na test glukozy ale jak znan niemcow wynik dostane za miesiac:-D. Tak bylo z toksoplazmoza jak bym byla chora to przez miesiac po ptakach, ech szkoda gadac no a i tak musze zaplacic.
 
Olenka84 - ja tez od kilku dni odczuwam dziwny bol w pachwinie, kolezanka mowi ze tez tak w ciazy miala. Nie mam pojecia skad to sie bierze.

Kicia76
- a jak masz stosowac ten Lactovaginal? Bo moja gin. kazala mi to stosowac dopiero po zuzciu globulek... Zielona jestem w tych sprawach.
 
Karina najpierw byly globulki15 dni potem masc 7 dni i lactovaginal na odbudowe flory 10 dni. Tyle ze on taki w kapsulkach i ciezko bylo to aplikowac, gubily mi sie po drodze:sorry2:.
 
Anaklim - nie martw sie, zobaczysz ze wszystko bedzie oki. Uwierz mi ja stara wiedzma jestem ;-)
Gratuluje pieknej, dorodnej ksiezniczki.
 
anklim czyli co przeczucia matki to przeczucia ... kochana najwazniejsze nic sie nie denerwuj i nie mysl !!!!!!!!!!!!!!! albo mysl tylko pozytywnie ... bedzie dobrze bo musi !!!!!!!!!!!!! Dobre Janioly czuwaja nad Toba i Twoja malutka ksiezniczka ... goraco wierze ze bedzie dobrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
dziewczynki co do wymazu to jakos poszlo ;-):tak:az tak ciezko pobrac go nie bylo - teraz moge lekcji udzielac ;-)
tylko sam fakt samoobslugi jest dosc smieszny ... no ale ok ...
ja juz wczesniej bylam u GP z uplawami, dostalam clotrimazolum w globulce i kremie (czy jak sie to pisze) ... pomoglo na tydz :baffled:
na szczescie z polski mam lactovaginal plus tamtum rosa ... wiec jakos az tak zle nie jest ... poprostu dziadostwo nawraca sie czesto i chcialam miec pewnosc ze to tylko ciazowa dolegliwosc a nic powaznego ... no ale z ta samoobsluga mnie rozwalili :-D:-D:-D
 
anaklim - wszystko bedzie dobrze - uszęta w góre
- mnie znów w szpitalu straszyli,ze wody mi odchodza ale zbadali to dopiero po paru dniach - tak sie przejmowali - na szczescie pomylili sie wiec wszystko jest mozliwe ...

a czasem lepiej jest wiedziec wczesniej i poprostu brac leki, stosowac dietke i uwazac na siebie i dzidziolaa

ja po antykoterapii - czy jak tam sie to nazywa zostałam tak pieknie wyjałowiona, ze grzybiczke mam jak ta lala i jakas chol...ą wydzieline ktorej nie moge sie pozbyc bo leże i ona nie ma jak ujść - biore cały czas jakieś cuda-wianki globułki itp ale poprawy to nie widze
 
reklama
aqua- ja w kwietniu miałam okropny stan zapalny. Stosowałam wtedy do podmywania Tantum Rosa- przez trzy dni. Przyniosło mi to dużą ulgę. Natomiast na codzien do mycia stosuję płyn do higieny intymnej Pliva Fem. Kupisz go w aptece. Kosztuje ok. 25 zł. Polecił mi go lekarz i jak dotąd jest w porządku. Spróbuj, może Ci to pomoże.


analkim-głowa do góry. Na pewno wszystko jest w porządku
 
Do góry