reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

reklama
Dołączam do osób co były u lekarza :tak::-)
Wczoraj widzieliśmy małe bobo - jej jakie to maluśkie! Ale było widać zarodek i serduszko biło :-) Jeszcze za małe na mierzenie - na oko 5 tydzień ciąży wg lekarza :happy:
Mam jeszcze przykazanie pójść do hepatologa na konsultacje, bo mam złe wyniki badań wątrobowych, któras też ma może?
Pozdrawiam:-)
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, idę dzisiaj na 2 wizytę i mam wielką nadzieję usłyszeć serduszko maleństwa:-) Odebrałam też dzisiaj wyniki krwi, trochę mi się nie podobają, wszystki zmiejrzają do dolnej granicy...mam nadzieję że jednak gin stwierdzi, że nie mam się czym steresować

Wieści przeakaże jak najszybciej..
 
witam ... a ja dostalam w koncu upragnione skierowanie do szpitala na wizyte u gina :tak::tak::tak: bardzo sie ciesze, mam nadzieje ze w koncu ktos mi przede wszystkim potwierdzi ciaze ;-) i powie ze jest ok... wizyta w przyszly piatek ... dopiero ...

klajo trzymam kciuki ze wszystko ok :tak::tak:
 
Dziewczyny trzymajcie kciuki, idę dzisiaj na 2 wizytę i mam wielką nadzieję usłyszeć serduszko maleństwa:-) Odebrałam też dzisiaj wyniki krwi, trochę mi się nie podobają, wszystki zmiejrzają do dolnej granicy...mam nadzieję że jednak gin stwierdzi, że nie mam się czym steresować

Wieści przeakaże jak najszybciej..

Jak po wizycie, co z wynikami?
 
Hej Dziewczyny :)

Ja dziś mam aż dwie wizyty u lekarzy, na dodatek dwóch 'ulubionych'. Najpierw na 15:30 idę do dentysty, a potem, na 18:00 - do ginka:tak: To będzie już druga wizyta, powiedział, że tym razem na usg będzie widać duuużą fasolę :-) Nie mogę się doczekać :-)
 
reklama
Jestem, jestem....z dużą ulgą w serduszku....
Pani Doktor stwierdziła "oj jakiego dużego człowieka to mamy"...a wieć "Ktoś" ma w tej chwili 23,5 mm i ma się całkiem dobrze. Serduszko bije ładnie, i wszystko się dobrze rozwija:-) A w badaniu wewnęrznym, też wszystko ok. tylko powiedziała że to że czasem mnie kłuje w lewym boku, to cos z temtu zaparć, bo własnie tam zawija okrężnica..., więc mam się nie martwić .., a że brzucho czasem boli, to usłyszalam że zdziwiła by się gdyby nic nie bolał, bo przeciez Ktoś bardzo sybko rośnie...

Wyniki krwi i moczu ku dolnej granicy, ale prawidłowe i żadnej anemii (o co się bałam) nie mam.

Następna wizyta za jakieś 3-4 tygodnie i mam przyjśc z Maćkiem to sobie razem maleństwo pooglądamy i może załapiemy sie na nagranie na płytce...;-):-D

A z leków to mam brać Luteinę dopochwowo 2 x dziennie
i standardowo witaminy

Luteine, żeby przez te 3 tygodnie jeszcze dodatkowo ochornieć ciąze hormonalnie ...

dziewczyny, nawet nie wiecie jak się spokoiłam po tej wizycie..., wsztskie mówiłyście o serduszkach a jak byłam na pierwszej wizycie to nic jeszcze nie było...i trochę się martwiłam...

A i tak jak juz napisałam Ewie zmiana terminu porodu na 05.09.2008;-)
 
Do góry