reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

Artemida mam wielka nadzieje ze z tym tyciem i powrotem do sylwetki w drugiej ciazy to jednak nie prawda;-). Wpierwszej przybralam 18 kg i dopiero po pol roku zrzucilam.
Kkasiulka nie jestem wegetarianka, ale miesko moge jesc dwa, trzy razy w miesiacu i tylko kurczaka albo indyka. jestem raczej mleczna, 2 l mleka dziennie, sery, jogurty itd. troche sie zaczelam zmuszac teraz, ale i tak najwiecej zelaza zawiera czerwone mieso a tego jakos wcale nie lubie
 
reklama
Poszlam wczoraj do gina u mnie w pracy, tylko po to by mi przepisał badania zebym nie musiala za nie placic (moj prowadzacy przyjmuje prywatnie), a ten od razu to prosze idziemy na USG i zupelnie nieoczekiwanie zobaczylam, choc na krotko, Malego Ktosia, jest naprawde malutki :tak:Lekarz nie byl zbyt wylewny, ale powiedzial, ze wielkosc odpowiada tygodniom ciazy. :-)
 
witajcie wrzesniowe mamusie
ja bylam wczoraj na betce ( wyniki dopiero w poniedzialek) do lekarza 8 lutego jeszcze 2 tygodnie...
co do jedzenia to jem wszystko tylko jakby w mniejszych ilosciach i jestem minus 3 kilo w sumie dobrze bo i tak mialam kilka na plusie ;-)
 
Artemida wg BB mam na 17 wrzesnia, ale jak bylam w czwartek u lekarki to wyliczyla na 19. ciekawe jaki termin wyjdzie na usg:tak:
ida tylko pozazdroscic, ze juz widzialas maluszka
 
ja tez juz dzis po wizycie, oczywiscie u ogolnego. pobrac krew poszlam we wtorek do tej samej przychodni wiec juz miala wyniki. mam anemie i zalecone zelazo. serduszka nie slyszalam, tylko zalozyla mi karte i opieprzyla ze tak szybko przyszlam. to dopiero 6,5 tydzien a powinnam przyjsc na pierwsza wizyte miedzy 8-12 tygodniem. pierwsze usg bede miala w 18 tygodniu. ciesze sie ze w lutym jade do PL to skocze do lekarza.
tampeza skad to znam :wściekła/y::wściekła/y: mnie nie opietrzyla tylko dlatego iz mam papiery z polski ze pierwsza ciaza byla trudna a do tego mam PCOS ... ale co z tego kiedy do szpitala (specjalista hmm czyli gino) najszybciej w 12 tyg ... a midwife zobacze znowu w 16 tyg ... to schiza jakas ...

Podobno (oby to nie była prawda) w drugiej ciąży bardziej się tyje i (co gorsza) trudniej wraca do figury po porodzie.
.
artemida oby oby ... az boje sie pomyslec ... w pierwszej ciazy mialam 22 kg na plusie a po porodzie az 15 kg ... na szczescie szybko zgubilam ....
 
to tak jak u mnie wszystko jest dobrze dziś widziałam małą fasolkę, czuję się wspaniale, nie mogę sie doczekać wrzesnia, wstepny termin to 23. Trzymam kciukiza wszystkie przyszłe mamusie. za trzy tyg. lekarz powiedział ze będzie już słychać serduszko. :tak:
 
no i jestem już po pierwszej wizycie

wszystko OK, widziłam maluszka na usg, troche malutko, bo to było na takim starszym sprzecie, ale najwazniejsze że ciąża potwierdzona

dostałam skierowanie na rózne badania, na usg mam się stawic około11-13 tygodnia ciązy
 
reklama
Do góry