reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama u lekarza:)

W życiu nie zrobie juz zadnych testów potrójnych itp!!!! tylko ludzi strasza :baffled:

bezimienna super wiesci ... wypatrywalam wiesci od ciebie ... strasznie sie przejelam twoja sytucja i mocno trzymalam za was kciukasy wierzac ze wlasnie tak bedzie ...
ja jakos od poczatku mialam baaaaaaaaaaaardzo duze watpliwosci co do tych testow ... moja kupele podobnie jak ciebie tak wlasnie zalatwili - tylko ze w polsce !!
 
reklama
Bezimienna - przede wszystkim bardzo się cieszę, że wszystko jest w porządku. Mała jest zdrowa i to najważniejsze. Ale faktycznie twój przypadek jest dowodem na to aby takie testy omijać szerokim łukiem. Szkoda waszych nerwów przez te kilka tygodni.
Sanya - dziewczynka jest piękna. Na pewno rośnie zdrowo - nie martw się na zapas (chociaż wiem że łatwo mi się mówi)
 
Halo mamy:-D

i tak poz wizycie, (3 w przeciągu dwóch tygodni:tak:), wszystko w jak najlepszym porządku. Szyjka zwarta, zamknięta: ok.

Serduszko ładnie bije, równo...

Mięśniaczkiem mam się nie marwtić, bo on się rozciągnie i najprawdopodobniej wchłonie, przede wszystkim jest bardzo mały...będziemy spokojnie sobie obserwować ...

A na nastepną wizytę za 4 tygodnie:
- morfologia
- mocz
- test na obciążenie gluzkozą

i to wszystko na razie. Dziewczyny ale za 4 tygodnie to juz będzie 26 tydzień:-D:-D:-D
 
klajo super ze z miesniakiem sprawa nie wyglada skomplikowanie ... czyli z tego wniosek ze czasem nie ma co panikowac na zapas ...

my jak pisalam na ogolnym po usg :tak::tak:
no i jest DZIEWCZYNKA na 100% ... wystawila sie tak ze lepiej nie trzeba bylo ... zero watpliwosci ... z poczatku gino byl pewien tylko w 99% ale po usg waginalnym rozwial watpliwosci 1% :-D:-D:-D mloda pokazala sie z najlepszej strony ;-)
co najwazniejsze zdrowa, nawet bardzo jak to pan dochtor powiedzial, policzyl palce, sprawdzil serducho, kregoslup, nerki, brzuszek, wargi, nozki, raczki ... wszystko wyglada super ... z tego wszsytkiego zapomnialam spytac ile wazy i mierzy malenstwo
ginko sprawdzil tez stan szyjki ... jest zamknieta ufffffffff o dlugosci takiej jak byc powinna ... kamien z serca choc dochtorek stwierdzil ze chce sie upewnic i zrobi ponowne usg w 26tyd czyli 11 czerwca ... mi pasuje :tak:

co do wizyty to bylo milo i przyjemnie ... pana dochtorka wzywali do porodu ale co tam bedzie sie spieszyl :-D ... zaskoczona jestem usg waginalnym poniewaz w polsce kazali sie rozebrac polozyc na kozetce i jak kto wszedl to juz moj problem ... a tu kazali sie owszem rozebrac i polozyc ale okryc przescieradlem a do tego gdy sie rozbieralam zaslonieto mnie parawanem dajac 100% prywatnosci - no i w czasie badania parawan byl zasloniety wiec kto by nie wlazl to i tak widzial by tylko parawan ... jestem milo i pozytywnie zaskoczona ...
 
Isunia - super, że wszystko w jak najlepszym porządku..., kamien serca, pewnie miałas podobna mine jak ja w zeszły piatek: jak sie tylko okazało że wszystko z maleństwem w porządku to banan na twarzy od ucha do ucha... Jeszcze raz duże gratulacje dla WAS:-D
 
.sreberko i isunia wielkie gratki :tak: .


.Faktycznie mnóstwo dziewczynek na wrześniówkach:-D. My jeszcze czekamy żeby poznać płeć;-),ale tyle tu dziewczynek:laugh2:.
 
reklama
dziewczyny , co wy z tymi dziewczynami .... normalnie oszalałyście ... no ale jaki mój chłopak bedzie miał wybór jak dorośnie .. tyle kobiet i wszytskie będą się bić o niego ...
 
Do góry