reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
ja tez jestem w szoku:szok::szok::szok:najsmieszniejsze jest to, ze marki, ktore omijaalam z daleka typu :Cien z Lidla czy Babydream z Rossmanna sa lepsze o niebo od tych "superpwych":szok::szok:
 
W szoku jestem,ze tak wysoko stoi Schlecker, Lidl, Rosman.
Musze wyprobowac szampony ze Schleckera As,bo zachwalane,a ja nie moge osttanio dojsc do ladu z moimi wlosami
 
No ja właśnie od jakiegoś czasu używam kremów z lidla czy rossmana i na pewno nie szkodzą :-D Ale moja opinia to trudno żeby była wyznacznikiem bo po pierwsze ja się mogę smarować byle czym i efekt będzie taki sam prawie zawsze, a po drugie teraz cera mi się jeszcze poprawiła.
 
Testy kosmetyków z 2009 roku - Portal o kosmetyce naturalnej - Uroda bez chemii

To jest ciekawa strona z testami konsumenckimi kosmetyków z Niemiec. Po prostu jestem w szoku jak słabo wypadają "super" marki
A nie mowilam?:-p:-)
Zobaczcie jak nisko stoja w konwencjonalnych Loreal i Granier nie mowaca o slynnym Vichy ktorego stosowanie ( tzn kupowanie bo drogie:confused2: )jest takie "prestizowe";-):baffled: - mam takie klientki ktore az wywracaja oczami jak mowia ze one!one to stosuja t y l k o Vichy...i maja rezultat:sorry:
Juz dawno sledze ten ranking i serce mi rosnie jak widze ze eko kosmetyki sa na czolowce...a w konwencjonalnych czesto malo znane marki.
I rowniez zaskoczona byla Rossamnowym babydreamem. Stas go uzywa od dawna i cena jest smiesznie niska...ale spox:cool2::rofl2: chyba nalezy wierzyc takim rankingom:sorry:

Doti- a ten krem ma swietny sklad:tak::-) Nic toksycznego nawet parafiny nie ma ani konserwantow:szok::-)
Ile kosztuje? chyba przelece sie do Lidla:-)
 
Ostatnia edycja:
W takim razie DOti dziekuje ze wspomnialas o tej lidlowej marce kosmetykow naturalnych, bo ja sama przechodze obok polki z tymi kremami nie raz sie zastanawialam czy one aby napewno takie dobre sa i naturalne skoro takie tanie. Nic bede musiala je teraz wyprobowac,
 
Czyli po raz 'enty" potwierdza się reguła, że nie zawsze jest dobre to co drogie. Jednakże moja opinia i moje doświadczenie o szamponach (regenerujących) całkowicie nie pokrywa się z zestawieniem:sorry: :no: i pantene pro-v plasuje się w moich testach zdecydowanie wyżej niż dove czy nivea. Ale moze mam taki kłaczyska nietypowe:cool2::laugh2:
 
Ja osobiscie tez bardzo chwale Pantene szampon i odzywke do splukiwania,bo dostalam od mamy taka bez splukiwania i jest masakryczna, strasznie obciaza wlosy
 
. Jednakże moja opinia i moje doświadczenie o szamponach (regenerujących) całkowicie nie pokrywa się z zestawieniem:sorry: :no: i pantene pro-v plasuje się w moich testach zdecydowanie wyżej niż dove czy nivea. Ale moze mam taki kłaczyska nietypowe:cool2::laugh2:
Bo tutaj chodzi m.in o SLS - czyli o srodki powierzchniowo czynne ktore zaburzaja naturalny plaszcz lipidowy skory a czesto sa toksyczne dla organizmu.
Jest mase klientow ktorzy nie zamienili by swojego Garniera na sto kremow DrHauschki bo na plus oceniaja inne niz w tym tescie parametry. np gladkosc skory po zastosowaniu ( Hauschka nie ma sylikonow ktore przy regularnym stosowaniu wysuszaja skore) lub zapach ( ekologoiczne kremy pachna olejkami albo w ogole nie pachna) lub trwalosc produktu ( ekologiczne maja tylko 6 m-cy trwalosci i niewlasciwie uzywane moga sie popsuc - plesn gdzie w konwencjonalnych naszpikowanymi konserwantami nie ma szans).
To nie jest test jakosci ale szkodliwosci lub nie.
Takie ekologow zboczenie heheh:cool2:

poza tym sama nazwa mowi - konwencjonalane - chyba zawsze beda mialy przewage w ocenie przez uzytkownikow :/
 
reklama
Bo tutaj chodzi m.in o SLS - czyli o srodki powierzchniowo czynne ktore zaburzaja naturalny plaszcz lipidowy skory a czesto sa toksyczne dla organizmu.
Jest mase klientow ktorzy nie zamienili by swojego Garniera na sto kremow DrHauschki bo na plus oceniaja inne niz w tym tescie parametry. np gladkosc skory po zastosowaniu ( Hauschka nie ma sylikonow ktore przy regularnym stosowaniu wysuszaja skore) lub zapach ( ekologoiczne kremy pachna olejkami albo w ogole nie pachna) lub trwalosc produktu ( ekologiczne maja tylko 6 m-cy trwalosci i niewlasciwie uzywane moga sie popsuc - plesn gdzie w konwencjonalnych naszpikowanymi konserwantami nie ma szans).
To nie jest test jakosci ale szkodliwosci lub nie.
Takie ekologow zboczenie heheh:cool2:
Ja patrzyłam pod kątem efektywności;-)
poza tym sama nazwa mowi - konwencjonalane - chyba zawsze beda mialy przewage w ocenie przez uzytkownikow :/
Według mnie, konwencjonalne maja tą przewagę , ze są bardziej osiągalne i przystępniejsze cenowo:cool2:
 
Do góry