reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
Mozecie polecic jakas dobra odzywke na rozdwajajace sie paznokcie?
Nail Tek -Formula II Intensive for soft, peeling nails.
A dostępne np na allegro. Kosmetyczki polecaja ten produkt.:-)
Czego może mi brakować w organizmie jeśli pęka mi skóra na kostkach u ręki.......................
Ale masz to od dluzszego czasu czy teraz, na zime?Prawdopodobnie jest bardzo przesuszona warunkami atmosferycznymi. Najlepiej nalóz na dlonie krem do stop na pekajace piety, lub inny ale z witamina A, mocznikem ( np masc dexeryl, cerkoderm, kermuren, xerial i jeszcze jeden z mocznikiem i witamina A i E ale nazwa mi umknela - super!) i naloz woreczki foliowe i odczekaj 20min. Praktykuj tak co dzien. Bezwzglednie myj dlonie w rekawiczkach na czas kuracji lub ewentualnie postaw krem do rak przy zlewie i po kazdym myciu kremuj rece...jest tez mozliwosc ze jestes uczulona na detergenty znajdujace sie w plynie do naczyn.
 
Nail Tek -Formula II Intensive for soft, peeling nails.
A dostępne np na allegro. Kosmetyczki polecaja ten produkt.:-)

Ale masz to od dluzszego czasu czy teraz, na zime?Prawdopodobnie jest bardzo przesuszona warunkami atmosferycznymi. Najlepiej nalóz na dlonie krem do stop na pekajace piety, lub inny ale z witamina A, mocznikem ( np masc dexeryl, cerkoderm, kermuren, xerial i jeszcze jeden z mocznikiem i witamina A i E ale nazwa mi umknela - super!) i naloz woreczki foliowe i odczekaj 20min. Praktykuj tak co dzien. Bezwzglednie myj dlonie w rekawiczkach na czas kuracji lub ewentualnie postaw krem do rak przy zlewie i po kazdym myciu kremuj rece...jest tez mozliwosc ze jestes uczulona na detergenty znajdujace sie w plynie do naczyn.
dzięki Hrudzia ....................... po Twoim poście dochodzę do wniosku, że to od płynu do mycia naczyń. Pojawia mi sie to ***** kiedy ja myję gary.............. a zdarza się to nie często, bo moją zmywarka jest J............. to myślę, że to własnie dlatego.
Kurację zastosuję jak nakazuje Hrudzia:tak:
 
dziewczyny a czy któreś z was udało się pozbyć celluitu?? bo ja jestsem przerażona co mi sie porobilo na nogach ale nie mam kompletnie pomysłu jak mam sie tego gówna pozbyć... jak czytam różne fora to dochodze do wniosku ze juz mi to zostanie:-:)-:)-(
 
Hrudzia dzieki zawsze zjawiasz sie jak aniol kiedy jestesmy w potrzebie:-)
Asiek w domowych warunkach tymi kremami z drogerii to wiele sie nie zdziala a jesli juz to na krotko.Trzeba by do salonu sie wybrac na specjalne zabiegi ale nie jestem pewna czy to tez zlikwiduje celulit.Moze Hrudzia cos poradzi.
 
Od moze 3 miesiecy mam problem ze skora na glowie. Juz pomijam to,ze starsznie wlosy mi sie przetluszczaja:wściekła/y: Robia mi sie syfki/krosty. Nie sadze zeby to bylo od kosmetyku,bo urzywam jedwabiu od bardzo dawna, czasami Loreala do suszarki i prostownicy,a czasami nic, szampon zmienialam juz i nic. Wkurza mnie to,bo ciagle lapy mam we wlosach i bezwiednie sprawdzam,czy jeszcze sa,a moze wiecej i rozdrapuje je. Co ja mam z tym zrobic??
 
dziewczyny a czy któreś z was udało się pozbyć celluitu?? bo ja jestsem przerażona co mi sie porobilo na nogach ale nie mam kompletnie pomysłu jak mam sie tego gówna pozbyć... jak czytam różne fora to dochodze do wniosku ze juz mi to zostanie:-:)-:)-(
Czesto cellulit sie pojawia przy hormonalnej antykoncepcji - wyeliminujesz ja to i cellulit odejdzeie:cool2:
Jesli jestes zdetermonowana to musisz sie ostro wziac do roboty::-pczyli stosowac JEDNOCZENSIE:
1.preparaty antycellulitowe lub seria zabiegów antycellulitowych w gabinecie kosm z bolesnym masazem antycellulitowym.( minimum 6 zabaiogów 1 raz na tydzień typu Body-wrap)
2.zmienic diete nie obciazajaca taknki lacznej czyli jak najbardziej uproszczona, prymitywna( bez zupek w proszku, fastfoodow, zapiekanek, gotowych dan na wynos/mrozoznych) bialego pieczywa i jesli sie uda wyeliminowac czerwone miesa a zastapic rybami.
3.cwiczenia - i tu znajdziesz w inetnecie mase cwiczen typowow anytycelluliowych
4. stosowac suplementy natycellulitoiwe lub po prosty uczyszcajace organizm

po 3 miesiacach powinno być juz po sparwie! Powodzenia!

Od moze 3 miesiecy mam problem ze skora na glowie. Juz pomijam to,ze starsznie wlosy mi sie przetluszczaja:wściekła/y: Robia mi sie syfki/krosty. Nie sadze zeby to bylo od kosmetyku,bo urzywam jedwabiu od bardzo dawna, czasami Loreala do suszarki i prostownicy,a czasami nic, szampon zmienialam juz i nic. Wkurza mnie to,bo ciagle lapy mam we wlosach i bezwiednie sprawdzam,czy jeszcze sa,a moze wiecej i rozdrapuje je. Co ja mam z tym zrobic??
To moze byc lojototokwe zapalenie skory owlosionej glowy. I z tym jedynie to do dermatologa!
 
Ostatnia edycja:
Od moze 3 miesiecy mam problem ze skora na glowie. Juz pomijam to,ze starsznie wlosy mi sie przetluszczaja:wściekła/y: Robia mi sie syfki/krosty. Nie sadze zeby to bylo od kosmetyku,bo urzywam jedwabiu od bardzo dawna, czasami Loreala do suszarki i prostownicy,a czasami nic, szampon zmienialam juz i nic. Wkurza mnie to,bo ciagle lapy mam we wlosach i bezwiednie sprawdzam,czy jeszcze sa,a moze wiecej i rozdrapuje je. Co ja mam z tym zrobic??
u mnie to samo:wściekła/y::-(
 
reklama
Przez trzy tygodnie nie nosilam kolczykow.Czy to mozliwe ze zarosla mi dziurka?W jedno ucho kolczyk wchodzi a w drugie nie a kiedy probowalam mocniej przycisnac to poleciala krew.
Dodam ze nie jestem dziewica:-p:-D
 
Do góry