reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Trzeba kupic gotowy zestaw do tego.Prawie wszystkie firmy kosmetyczne maja taki zestaw.Tylko to dopiero na jesieni jak sloneczko mniej operuje bo mozna sie nabawic przebarwien.I obowiazkowo krem z filtrem na buzke po takim zabiegu.
 
reklama
a gdzie je masz? duzo? ja wczesniej miewalam w okolicach ud, bikini. nie bylo tego duzo, wiec wyrywalam wloski peseta.
zapobiagawczych sposobow nie znam:no:
 
Nie dużo i praktycznie niewidoczne, na udach i przedramionach. W sumie to nigdy nie wiedziałam co to, ale ostatnio jak kuzynce męża pokazałam "uczulenie" Maćka, to ona stwierdziła, że to to, bo jej syn też to ma od małego i że Maciek pewnie ma to po kimś. No i się tak zastanowiłam i wygląda na to, że oboje to mamy. Wczoraj się wypilingowałam i jest troszkę lepiej, ale przecież Maciulka pilingować nie będę :sorry2:
 
Nie dużo i praktycznie niewidoczne, na udach i przedramionach. W sumie to nigdy nie wiedziałam co to, ale ostatnio jak kuzynce męża pokazałam "uczulenie" Maćka, to ona stwierdziła, że to to, bo jej syn też to ma od małego i że Maciek pewnie ma to po kimś. No i się tak zastanowiłam i wygląda na to, że oboje to mamy. Wczoraj się wypilingowałam i jest troszkę lepiej, ale przecież Maciulka pilingować nie będę :sorry2:
Powinns zalozyc sobei tak kuracje - 2 razy w tygodniu peeling a rano i wieczorem na te okolice wmasowuj masc witaminowa szczegolnie z witamina A (z apteki)ktora dziala zmiekczajaco i wplywa na prawidlowe rogowacenie naskorka. Nie wiem tylko czy ta masc nie jest fotouczulajaca ale w takim razie przed kupnem przeczytaj ulotke lub zapytaj farmaceuty ( hehe zupelnie jak w rekalmach tv hehehe). Po 3 tygodniach powinnas zauwazyc poprawe a jak nie to...do kosmetyczki:-)
 
Dzięki, Hruda, wczoraj poczytałam o tym w necie i też ludzie piszą o peelingu, ale o maści ani słowa. Tą maść gdzieś mam, bo Maćka zimą smarowaliśmy. Ale jak pielęgnować w takim przypadku jego skórę? :confused:
 
Dzięki, Hruda, wczoraj poczytałam o tym w necie i też ludzie piszą o peelingu, ale o maści ani słowa. Tą maść gdzieś mam, bo Maćka zimą smarowaliśmy. Ale jak pielęgnować w takim przypadku jego skórę? :confused:
Nie wiem bo Stas tez ma takie krostki...ale ja jakos sceptycznie jestem nastawiona na takie masci dla dziecka bo to jest wieksza powierzchnia skory i moze byc zbyt silne ogolne dzialanie...:-:)confused:
 
Dzięki, Hruda, wczoraj poczytałam o tym w necie i też ludzie piszą o peelingu, ale o maści ani słowa. Tą maść gdzieś mam, bo Maćka zimą smarowaliśmy. Ale jak pielęgnować w takim przypadku jego skórę? :confused:

z towjego opisu wynika, z eto jest to samo, co ma Julitka. ja jak na razie, tak ajk pisalam, stosuje kosmetyki Emolium. po wizycie u dermatologa dowiem sie czegos wiecej. nasze dzieci maja szanse z tego wyrosnac
 
z towjego opisu wynika, z eto jest to samo, co ma Julitka. ja jak na razie, tak ajk pisalam, stosuje kosmetyki Emolium. po wizycie u dermatologa dowiem sie czegos wiecej. nasze dzieci maja szanse z tego wyrosnac
Bede bardzo wdzieczna za pomoc..u dermatloga nie bylam a pediatra osadzila ze to jakas alegria i boje sie ze z pewnoscia sterydy na to przepisze...swoja droga wkurza mnie za tak lekka reka diagnozuje sie: To jest Alergia:baffled::wściekła/y:
 
reklama
Bede bardzo wdzieczna za pomoc..u dermatloga nie bylam a pediatra osadzila ze to jakas alegria i boje sie ze z pewnoscia sterydy na to przepisze...swoja droga wkurza mnie za tak lekka reka diagnozuje sie: To jest Alergia:baffled::wściekła/y:

bo jest to teraz modne. czesto z alergia zwiazane, ale nie zawsze. u Julitki, z tego co pokazaly testy, nie ejst.
a nasila sie to dzieciom po jakichs posilkach?
u nas caly czas tak samo.

jeszcze sie nie umowialm do dermatologa, bo na razie mam jeszcze to Emolium, anie chce wyrzucac, gdyby zalecila cos innego, wiec pojde jak sie ebdzie konczylo;-)
 
Do góry