reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
Ja szczerze mówiąc nigdy nie byłam w solarium i raczej z tego powodu nie ubolewam.

ja też jeszcze nigdy nie korzystalam z solarium:no:

to jest nas juz 3:tak:

ja tez zakupilam ten antucelulit z Eweline i balsam garnier-najnowszy bialy dla bardzo wysuszonej skory. lubie ich balsamy, a ten jest naprawde dobry. tylko dzis sie wkurzylam, bo jest w realu w promocji w o wiele korzystniejszej cenie, niz w rossmannie:crazy:
a tak szczerze, to njalpeszy dla mnie balsam byl z Vichy. tylko nie mam na niego kasy. ale na caly nastepny dzien cialo blo super nawilzone i gladziutkie:-)
 
Też czasami uzywam i działa tylko strasznie brudzi nawet jak piszą że nie no chyba że masz coś godnego polecenia???

Uzywam Avon skin so soft od roku.Jest fajny dobrze nawilza i nie brudzi ubran ani ramiaczek od stanikow a i jeszcze ma swiecace drobinki.

A ja dziś właśnie byłam na solarium:zawstydzona/y: i szczerze nie mam zamiaru rezygnować. Co roku chodzę jak przychodzi wiosna w miarę regularnie tzn np raz na tydzień a jak już mnie chwyci to raz na dwa tygodnie i odpuszczam jak już można się wydekoltować. To moje uzależnienie :zawstydzona/y: ale z drugiej strony robię tak od jakiś 5 lat ( z przerwą jak byłam w ciązy i bardzo mi tego brakowało:zawstydzona/y:) i nie mam żadnych przebarwień ani innych skutków ubocznych:no:
A ja wlasnie jakies 5 lat temu przestalam sie opalac i na solarce i na sloncu i dopiero teraz to zaczelo mi wszystko wychodzic.

Dobra obiecuje ze nie bede komentowac waszego uwielbienia do opalania sie na solarium.Poprostu kazdy musi przekonac sie na wlasnej skorze ze robi sobie wielka krzywde.
 
Ostatnia edycja:
Dziewczyny, zażywała któraś z was kiedyś "Wyciąg ze skrzypu polnego+drożdże+witaminy"? Dostaąłm próbkę tego cudu w " Twoim Maluszku" i teraz sie zastanawiam czy działa.
 
Dziewczyny, zażywała któraś z was kiedyś "Wyciąg ze skrzypu polnego+drożdże+witaminy"? Dostaąłm próbkę tego cudu w " Twoim Maluszku" i teraz sie zastanawiam czy działa.

Dziala:tak: to bardzo dobry preparat.Efekty sa juz po 2 miesiacach.Ja stosowalam na wypadajace wlosy.
 
kupiłam ostatnio w rossmanie taki tusz do rzęs ASTOR AIR MAX MAX SPEED nowosc !! super cena (578984862) - Aukcje internetowe Allegro i stwierdzam , że większego gówna chyba nigdy nie miałam:wściekła/y::wściekła/y::szok::szok:

tak czytam co piszecie o solarium i się zastanaiwam, że może faktycznie powinnam uzywać jakiś kremów "koloryzujących":sorry2: tylko u mnie jest taki problem że moja skóra przyzwyczaja się do samoopalacza i srednio po 3 tyg stosowania on juz na mnie nie działa:baffled: i znów jestem blada:confused: może Wy macie cos spardzonego??
 
reklama
Asiek, Hruda chyba korzysta z opalania natryskowego, ale jest to dość drogie niestety i nie mam pojęcia na ile to starcza.
W GD kosztuje 60-70 zika a opalenizna starcza na 3 tygodnie ( po dokladnym peelingu)
Asiek - polecam samopolacz z Rossmana, tzn marki Rossman -tani 7 zika a dobry.
 
Do góry