reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
Męża da się urobić.Jak się pobieraliśmy, nie było mowy o obcięciu włosów,miałam takie do połowy pleców. A teraz :-D:szok: Ale na blond P mnie namawia. Taki popielaty, nie za jasny tak sobie myślę... Jutro rano przychodzi do mnie koleżanka fryzjerka, jeszcze z nią pogadam.
 
dziewczyny czy mozecie polecic mi jakis dobry krem pod oczy ktory rozjasni mi cienie i zmniejszy opuchliznę ??

Doti ja tez proponuje na poczatek troche pasemek
 
Ja też nie umiem sobie wyobrazić :-D Jak byłam mała, tak do 6 roku życia, byłam jaśniutką blondyneczką, miałam białe włosy :tak: Tylko teraz mam b.ciemną oprawę oczu i to może razić.
ja tez mam ciemna oprawe oczu a mialam juz blond czupryne :tak: marchewkowa juz tez :-D zreszta czego ja juz na glowie nie mialam :-D:-D:-D

doti, ja na poczatek radze zrobic sobie delikatne cienkie i zadkie jasne pasemka. jesli ci sie bedzie podobac, to stopniowo je powiekszysz. az moze w koncu dojdziesz do jednolitego blondu. to rozwiazanie jest rozsadne, bo po1: co jakis czas bedziesz miala nowa fryzure( mnie sie szybko nudza wlosy, wiec to dla mnie wazne), a po2: nie bedzie szoku i w razie, gdy ci sie nie spodoba, to nic straconego.
musisz tez pamietac, ze z czarnych od razu blond i tak by nie wyszedl, a dodatkowo to odrosty beda szalenie widoczne

nie prawda! mi wyszedl :tak:
 
Męża da się urobić.Jak się pobieraliśmy, nie było mowy o obcięciu włosów,miałam takie do połowy pleców. A teraz :-D:szok: Ale na blond P mnie namawia. Taki popielaty, nie za jasny tak sobie myślę... Jutro rano przychodzi do mnie koleżanka fryzjerka, jeszcze z nią pogadam.
popieram , walnij sobie jasne pasemka, jak któregoś roku z kruczoczarnego przerobiłam sie na blond w 3 dni. Pierwszego dnia były marchewkowe( dosłownie) drugiego sraczkowate, a trzeciego juz blondynowate:tak::-D:-D:-D
 
kobietki, uzywacie rekawic gumowych do domowych czynnosci? ja juz w koncu sie wizelam w grasc i od jakiegos czasu zmywam naczynia, podlogi w rekawiczkach, zeby chronic skore dloni i paznokcie.
czasem mnie wkurzjaja, bo chyba sa za luzne:-D, ale juz sie przyzwyczailam:tak:
 
kobietki, uzywacie rekawic gumowych do domowych czynnosci? ja juz w koncu sie wizelam w grasc i od jakiegos czasu zmywam naczynia, podlogi w rekawiczkach, zeby chronic skore dloni i paznokcie.
czasem mnie wkurzjaja, bo chyba sa za luzne:-D, ale juz sie przyzwyczailam:tak:
hihihihiihih jak dzis obierałam ziemniaki pomyslałam:tak:, że czas sobie takowe sprawić, bo ręcem mam teraz brązowe:-(
 
reklama
Do góry