reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

reklama
Oj - zle trafilas bo ja jestm przeciwniczka takich inwazyjnych komsetykow. Dobre rezultaty przynosi czysty kolagen ale i cena wysoka - ok 200zl za 50 ml.
Nie wiem czy akurat chwalilam Bielende, ale wybralabym cos polskiego a omijalabym szerokim lukiem wszytskie kosmetyki z masowej polki typu avony, loreale, garniery itp:crazy:
No i oczywiscie polecam eko kosmetyki - proste a jakze skuteczne. I tu niewazne czy polskie czy zagraniczne.
 
Nivea wrzucam do wora z garnierami i avonami...ale to moja opinia.
A Bielende zeby ocenic musze znac sklad.
Ale niestety Justyna - nie znajdziesz na prawde skutecznego kremu przeciwzmarszczkowego za 20-30 zl:baffled:. Moze to byc nawilzajace mazidlo ( dobre i to) ale nie spodziewaj sie spektakularnych efektow.
 
Tak jak radziłaś weszłam na eko kosmetyki i upatrzyłam cos takiego ekologiczny.pl ten pierwszy pielęgnacyjny, szukam dalej skoro o za tani żeby działał
:-):-):-)Jak czytam takie sklady to az mi serce rosnie! Jak dziecko widzace nowa zabawke - :-D:-D:-D Oczywiscie substancje sa podstawowe i niezbyt wyszukane ale mysle ze uczciwie skomponowane i na pewno przyniosa korzysc cerze!
 
czyli takie coś może być? Nie znam się na tym,a chciałabym kupić mamie coś naprawdę dobrego,a nie tylko dobrze reklamowanego. Dzięki. Chyba,że możesz polecić coś innego
 
dostałam dzisiaj jedwab w płynie, no i oczywiście już umyłam sobie włoski. Już po 1 użyciu włosy są mięciutkie, idealnie się rozczesują i ładnie układają. Jeśli nic złego nie będzie się działo przy dalszym stosowaniu to zostaję na zawsze przy jedwabiu i nie kupuję żadnych odżywek. Buteleczka ma 15ml i nic z niej nie ubyło. jest bardzo wydajny,bo jest gęsty i tłustawy więc nakłada się go ciuteczkę.
 
reklama
Do góry