reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Błągam zmotywujcie mnie jakoś do wzięcia się za siebie, bo jestem przeraxliwie zaniedbana, tyję i nie chce mi się ruszyć coraz większej d...y do roboty :no:
 
reklama
Błągam zmotywujcie mnie jakoś do wzięcia się za siebie, bo jestem przeraxliwie zaniedbana, tyję i nie chce mi się ruszyć coraz większej d...y do roboty :no:
To dlatego nie chcesz się ze mną spotkać?:baffled::sorry2: Kochana, jak sama się nie weźmiesz i nie zmotywujesz, to niestety nam się też nie uda. Może to dziwnie "zabrzmi", ale wiesz co dla mnie jest motywacją? Inne dziewczyny:tak:Jak patrzę na inne szczupłe, zadbane to bierze mnie na "wyścig" z nimi.:-D;-)
 
:-D:-D:-D oj laski, ale macie ciagutki hehe...Ostatnio po wizycie szwagierki wyrzucilam:baffled::sorry2: caly polmisek michalkow ktore przygotowalam do kawki. To najlepsza forma nie jedzenia slodkosci :tak::-D
Asia - ja gdy przychodzi czas przywolac siebie do porzadku powtarzam sobie ze musze to czy siamto zrobic ze soba zeby...sie poczyc lepiej, zeby byc z siebie dumna! Taka pokusa mini-sukcesiku!
 
:-D:-D:-D oj laski, ale macie ciagutki hehe...Ostatnio po wizycie szwagierki wyrzucilam:baffled::sorry2: caly polmisek michalkow ktore przygotowalam do kawki. To najlepsza forma nie jedzenia slodkosci :tak::-D
Asia - ja gdy przychodzi czas przywolac siebie do porzadku powtarzam sobie ze musze to czy siamto zrobic ze soba zeby...sie poczyc lepiej, zeby byc z siebie dumna! Taka pokusa mini-sukcesiku!
przecież to marnotrawstwo!! my oszczędzamy więc zjadamy wszystkie pozostałości:-p
 
Och - trochę mi lepiej. Nie tylko ja podżeram ;-)

To dlatego nie chcesz się ze mną spotkać?:baffled::sorry2: Kochana, jak sama się nie weźmiesz i nie zmotywujesz, to niestety nam się też nie uda. Może to dziwnie "zabrzmi", ale wiesz co dla mnie jest motywacją? Inne dziewczyny:tak:Jak patrzę na inne szczupłe, zadbane to bierze mnie na "wyścig" z nimi.:-D;-)

No wiesz???
u nas kłody pod nogami. :baffled: Paweł wyzdrowiał i poszedł w zeszły pon do przedszkola. Jest ok i już-już się cieszyłam i nawet miałam smsnąć do Ciebie a z czw/pt Łukasz mi się rozkatarzył :angry:
Jakoś się nie możemy wygrzebać z tych katarów, bolących gardeł, głów, zatok... :no:

Ale myślę o Tobie :tak: I mam nadzieję że się nam w końcu uda spotkać! :-)
 
reklama
Do góry