reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wrześniowa Mama jest zadbana!

Na pewno jest!!! Wbrew pozorom to nie jest taka niedostępna sprawa! Squash to super sport. Tylko bez zaprawy to zakwasy konkretne są ;-)

Hmmm może bym namówiła rodziców żeby w soboty podrzucać im chłopaków na 3 godzinki i wyciągnąć koleżankę na regularnego squasha?

Oj - potrzebuję ruchu!!! Jak pomyślę, że kiedyś nie mogłam usiedzieć na tyłku tylko mnie niosło gdzieś na coś, po coś... a od maja 2005 zdarza mi sie to spooooradycznie to aż mnie dławi :-(
 
reklama
Nie będziesz żałować :-)

Próbowałaś już kiedyś?
:no::szok:...ale tak mysle ze to fajny sposob na wyladowanie energii, poprawienie kondycji i to we dwojke: z mezem lub przyjaciolka.

Ostatnio bylam w Rossmanie i przejrzalam zdziebko kosmetyki pielegnacyjne do twarzy. Pozytywnie zaszokowala mnie Bielenda: cena i sklady ok,bardzo fajne i roznorodne linie, poza tym wprowadzila linie Eco ( nie do konca eko ale i tak to jest juz cos) wiec zarobili u mnie taaaakiego plusa:-). Ziaja ma bardzo proste sklady, wrecz prymitywne ale i cena adekwatna ( 8 zl). Lirene raczej droga ale sklady tez ok, dopracowane. Za to Eveline i te wszystkie Loreale i Garniery? Niesety za drogie na to co maja w sobie, a i to co maja w sobie:baffled:...
Takie moje refleksje ale oczywiscie nie zniechecam i nie zachecam...
 
Hrudzia a co myślisz o tych kremach? Alternatywa tych kremów mile widziana, liczę na podpowiedź.
Krem przeciwzmarszczkowy Q10PLUS na dzień z filtrem SPF 15 - NIVEA
Krem przeciwzmarszczkowy Q10PLUS na noc - NIVEA
Agulka - podaj sklady plizzz..Reklama na mnie nie robi zadnego wrazenia, zadna...bo mozna sprzedac na prawde niezle g...a zrobic przy tym taka szumna reklame ze ho ho. Ale nie sadze ze Nivea ( koncern biedesdorf? od proszkow chyba i past?) skomponuje jakies ciekawy produkt. podejrzewam ze to zwykle mazidlo z gliceryna i silikonami co by sie ladnie nakladal na facjate hehe
Juz znalazlam te sklady: gliceryna, witamina E i ten koenzym: zadna rewelacja. Ja cenie kremy za nowatorstwo np wyszukane skladniki naturalne np zen szen czy torf czy inne takie...a to zwyklak. A za ile?30 zl??? zdzierstwo:crazy:
 
Agulka - podaj sklady plizzz..Reklama na mnie nie robi zadnego wrazenia, zadna...bo mozna sprzedac na prawde niezle g...a zrobic przy tym taka szumna reklame ze ho ho. Ale nie sadze ze Nivea ( koncern biedesdorf? od proszkow chyba i past?) skomponuje jakies ciekawy produkt. podejrzewam ze to zwykle mazidlo z gliceryna i silikonami co by sie ladnie nakladal na facjate hehe
Juz znalazlam te sklady: gliceryna, witamina E i ten koenzym: zadna rewelacja. Ja cenie kremy za nowatorstwo np wyszukane skladniki naturalne np zen szen czy torf czy inne takie...a to zwyklak. A za ile?30 zl??? zdzierstwo:crazy:
a jakieś kremy tego typu, ale z dobrym składem:tak:;-)
 
a jakieś kremy tego typu, ale z dobrym składem:tak:;-)
Agulka - nie obraz sie ale ja nie chce polecac czegos konkretnego...sprobuj cos z rodzimej polki : od Lirene, Dermiki, przez Bielende, Ave,na Ziaji konczac. Jesli nie masz problemow z cera np stany ropne, podraznienia itp w naszym wieku;-) dobre sa przeparaty witaminowe, z filtrami, lekko odzycze i silnie nawilzajace.

I zeby nie byc goloslowna lub zebyscie nie myslaly ze jestem po cichu zatrudniona w Bielendzie albo cos:eek:, tak na przykladzie i same ocenicie, oba kremy nawilzajce:
Zwroccie uwage na cene!
Na zielono to skladniki bardzo ciekawe, filoletowo nie szczegolnie a na czerwono kontrowersyjne( wg mnie):
Bielenda cena 14zl za 50ml Skład: Aqua, Caprylic/ Capric Triglyceride, Glyceryl Stearate, Clycerin, Cetyl Palmitate, Isopropyl Isostearate, Cetyl Alcohol, Goat Milk, Mocadamia Ternifolia Oil, Orbignya Oleifera Seed Oil, Propylene Glycol, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Oil, Hydrolyzed Milk Protein, Ammonium Acryloyldimethyltraurate/VP Copolymer, Algae extract, Betaine, Allantoin Dimethicone, PEG-75 Strearate, Ceteareth- 20, Steareth-20, Sodium Acrylates Copolymer, Disodium EDTA, DMDM Hydantoin, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Propylparaben, Butylparaben, Isobutylparaben, Parfum, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Oumarin, Linalool

Nivea 30 zl za 50ml Sklad: Aqua, Glycerin, Cetearyl Alcohol, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyrospermum Parkii, Caprylic / Capric Triglyceride, Cera Microcristallina, Glyceryl Stearate, Butyl Methyxydibenzoylmethane, C12-15 Alkyl Benzoate, Methylpropanediol, Alcohol Denat., Phenylbenzymidazole Sulfonic Acid, Paraffinum Liquidum, Ubiquinone, Creatine, 1-Methylhydantoine-2-imide, Tocopheryl Acetate, Cyclodextrin, Titanium Dioxide, Dimethicone, PEG-40 Stearate, TRisodium EDTA, Butylene Glycol, Sodium Carbomer, Trimethoxycaprylylsilane, BHT, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Iodopropynyl Butylcaramate, Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Coumarin, Benzyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Hydroxyisohexyl 3-Cyclohexene Carboxaldehyde, Hexyl Cinnamal, Linalool, Butylphenyl Methylpropional, Amyl Cinnamal, Benzyl Alcohol, Geraniol, Parfum

I jeszcze jedno. Nie twierdze ze Nivea to trucizna ale jestem zwolenniczka swidomego wyboru. Parowki czy szynka Babuni tez nie jest trucizna ale zawiera wiele konserwantow, soli czy innych wypelniaczy ktore moze nas nie zabija ale niepotzrebnie obciazaja organizm...tak ja niektore kremy.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Agulka - nie obraz sie ale ja nie chce polecac czegos konkretnego...sprobuj cos z rodzimej polki : od Lirene, Dermiki, przez Bielende, Ave,na Ziaji konczac. Jesli nie masz problemow z cera np stany ropne, podraznienia itp w naszym wieku;-) dobre sa przeparaty witaminowe, z filtrami, lekko odzycze i silnie nawilzajace.
dzięki muszę się wybrać do Rossmana:tak:
 
Do góry