reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WRZESIEŃ!!!!

Zazdroszczę Ci. Moja rodzina nie zachowuje się entuzjastycznie wobec mojej ciąży, dzielę radości tylko z mężem i przyjaciółką, a w domu....cisza.
 
reklama
grooha1 nie martw sie u mnie jest to samo
moj ojciec nie chce widziec mojego patryka
ja tylko sie ciesze z patryka mama moja troche i patrykiem nikt wiecej
 
Najważniejsze, że będzie miał kochającą go mamę. Jak coś to tu na peno znajdziesz osoby, które będą się cieszyły razem z Tobą. Głowa do góry dzziewczyny i byle do przodu.
 
Wiadomo trzeba sie trzymac :)
Stwierdzam wlasnie ze nie moge siedziec !! cos mi wlozylo nogi pod zebra ;D

ZApomnialam o tych zdjeciach obiecanych
Wlasnie czekam az tata po nas przyjedzie i jade z mama dalej sprzatac
To przy okazji zrobie zdjecia :)
 
Hejo!!! Juz wróciłam.Makulaturka wywieziona i zarobiłam całe 16.50zł ;D Starczyło na piórnik dla Pati ;D U nas płacą 15 groszy za kilo,malutko ale wolałam już tego nie miec w domu.Puściutko sie w szafkach zrobiło!!! Az miło popatrzeć.
Marta sama nie wiem z kąd u mnie tyle energi,ale najgorzej sie za coś zabrać a potem to juz czas leci i robota też.Dziś troszke mi sie nie chce ale obiecałam sobie że zrobie remament w ciuchach moic i męża i do wora.Znowu puścuiej sie robi.Nie chcę już przeprowadzac sie ze zbędnymi rzeczami do nowego domku.Wole teraz zrobić porządki i juz zabierac tylko to co trzeba.
Grooha1 ja cały czas chodze co 3-4 tyg.na kontrole i narazie tez mi nic nie mówił zeby chciał mnie widzieć częściej.Więc sie nie martw.Jak z ciążą wszystko ok to po co tyle razy biegać.
Kociak wklej w końcu te fotki z domku.Ja terz porobie dzis pare tego co juz mam i postaram sie wkleić.
Narazie kobitki.PAap Postaram sie jeszcze dzis zajrzeć.Czesć
 
Dziewczyny jestescie kochane, bardzo pomoglyscie mi w zaakceptowaniu krotszych wlosow :)
Aniulka widac na zdjeciach, ze urlop Wam sluzyl i pogoda taka ladna, a fotki ze sloneczkiem sa takie optymistyczne, ze az sie chce wspominac :)
bylam dzis na usg i termin porodu przesunal mi sie na 1 pazdziernik, ale to niewiele (4 dni roznicy), wiec nie ma wiekszego znaczenia
dzidzia rosnie i znow sie wstydzila, ale wskazania nadal na dziewczynke ;)
bardzo kopala w boczek, ale ulozenie sie nie zmienilo i nadal wyciska mi glowka po 3 kropelki z pecherza ;)
wczoraj myslalam, ze popuszcze w kolejce do supermarketowego wc, a tam jeszcze taka kolejka byla jakby cos darmo rozdawali ;D
Melanie to fantastyczny pomysl z tancem na stepie ;) ja tez jak Aniulka chetnie bym sie zapisala na Twoje zajecia ;) to tak rewelacyjnie modeluje nogi i posladki i jeszcze to trzymanie sylwetki, az sie poslinilam ;)
Beacia to Ty masz caly park maszynowy do szycia ;)
a maz wcale nie musi uczestniczyc w porodzie, wazne, ze Cie wspiera i kocha
mojemu znajomemy lekarz po porodzie powiedzial, ze wlasnie stracil 10 lat zycia, bo to dla mezczyzny jest bardzo stresujace i czasami lepiej, zeby te 10 lat wiecej zostawil na cieszenie sie wnukami ;)
mojego Wojtka nie namawiam, duzo wie jakby to bylo, gdyby chcial uczestniczyc, ale decyzje sam podejmie, na razie widze, ze sie przygotowuje
Kociak mi tez lekarz zapomnial zwazyc malenstwa, ale oni zapominalscy sa  :(
Marta3x ale masz ciekawie tu wyprawka dla niemowlaczka, a tu wyprawka do szkoly ;D
Grooha1 moj lekarz cos wspominal, ze bedziemy sie czesciej widywac, ale jak na razie to chodze co 4 tygodnie, a do polowy ciazy biegalam co 3, z tym, ze ciaza sie dobrze rozwija, szyjka mi sie skraca 0,5cm na miesiac, wiec za 2 miesiace jej juz nie bedzie ;) czyli akurat dobrze
Gabi ja przytylam przez miesiac 4kg i waze 65, ciekawe co Tobie waga pokaze ;)

 
cześć Grooha1,ja jeszcze nie przywitalam się z Tobą ;)
ja mam wizytę za tydzień u ginka,narazie co 4 tygodnie.
zobaczymy co teraz powie, czy będzie chciał mnie częściej widzieć
Beacia wzięłam przykład z Ciebie,posprzątałam w spiżarni, pod schodami i w kotłowni. najbrudniejszych miejscach w całym domu,wyniosłam kupę niepotrzebnych rzeczy,ale się teraz czysto zrobiło ;D ;D ;D
u nas fajna pogoda po deszczu,nie jest gorąco
super się czuje,chyba napije się kawki malutkiej ;D ;D ;D
Ineczka mi termin z pierwszego usg wyszedł na 28 września, mam nadzieję ze się nie sprawdzi :((z OM termin na 20)
milego popołudniia życzę
 
hej babeczki

wreszcie dorwałam się do kompa ;D ;D

Kociak co to są za lekarze w tej Twojej Częstochowie ::) ja już nie mam słów... To już nie Martynka tylko "coś" kopie Cię po żebrach??? ;D ;D ;D
Byłam taka wczoraj ciekawa jak wypadła Twoja wizyta a Ty się nie odzywałaś... :mad: :mad: :mad: no ale rozumiem: przeprowadzka ;) ;)

groohaja od pierwszej wizyty chodzę regularnie co 3 tygodnie na badania. zwolnienie mam dokładnie na 21 dni i mam nadzieję że tak zostanie i nie będę musiała chodzić częściej ::) w końcu i tak nieźle się pan doktorek już na mnie wzbogacił :p :p

Dziękuję dziewczyny za miłe słówka o mojej rodzince :laugh: przyjemnie czyta się takie rzeczy. A wyjazd naprawdę się udał i wszyscy odpoczęłiśmy, a najbardziej wyluzował się mój mąż. Już nie mogę się doczekać kiedy znowu pojedziemy. Mam nadzieję że będę mogła jechać. Jeśli nie to moi panowie pojadą sami a ja zostane w domku :mad: :mad:

Beacia Ty zasługujesz na to, żeby Cię na rękach nosić!!!! Ja już nie mam pomału na nic sił i wszystko robię cały dzień bo co chwilę robię przerwy, ze zmęczenia. A jak czytam co Ty zrobiłaś w ciągu całego dnia to aż czuję się zawstydzona :-[ :-[ :-[ Podziwiam Cię Bardzo

Ineczka, ciekawe jak to będzie z Twoim porodem, bo skoro Ci się skraca ta szyjka to może jednak załapiesz sie na wrzesień?? ;) ;)
Ja to jakbym mogła to już na koniec sierpnia chętnie bym się rozsypała ;D ;D. Pasowałoby mi tak np. na 28, w szóstą rocznicę ślubu ;D Zdaję sobie jednak sprawę, że marne moje szanse ::)

ale się rozpisałam.... pozdrawiam wszystkie brzuchatki :laugh: :laugh:

Ciekawe jak się miewa maleństwo Kangurków??
 
reklama
grooha1 pisze:
Dziewczyny jak czesto chodzicie teraz na wizyty u ginekologa? Ja zaczęłam 30 tydzień i lekarka nic mi nie mówiła, że mam teraz chodzić częściej niż co 4 tygodnie. A jak to jest u was? ::) ::) ::) ??? ??? ???

mnie doktorek zapisuje co 3 tygodnie

Beacia - tak mi przycukrowałas, że teraz chodze jak paw
ogon mi sie rozłozył i nie chce sie złożyć ;D ;D ;D
 
Do góry