reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

Witam slonecznie, u nas wolne jakies swieto znowu :-):-)


May Bank Holiday Monday dzień wolny od pracy tak o... żeby długi weekend był :-D

Hallo Kochane!
A moja Ada spadła dziś z pietrówki, z dolnego łóżka. Na szczęście to 30cm nad ziemią, ale spadła bidulka, i nie mam pojęcia jak ona to zrobiła, bo niemobilna absolutnie jest. Aż serducho mi się pokroiło. No nic będzie siedzieć tylko na podłodze z toną poduszek.
Pupka po maści chyba trochę lepiej, jak jej myłam to nie płakała, no ale koope z rana już walnęła. Przydało by się takie zaparcie chociaż dwu dniowe, żeby się wygoiło.
KasiaP ja akurat strasznie bym cierpiała jak musiałabym zostawić takie małe dziecko i iść do pracy. Adi pójdzie do przedszkola najwcześniej jak będzie miała ze 3 lata.
Beacia to dobrze, że już lepiej z malutkim:-)
Ayni to mieliście cudny dzień. Ja to nie wiem kiedy nad Bałtyk pojedziemy. Teraz mamy bliżej do Chorwackiej, i tam jednak zawsze ciepło. Chociaż Bałtyk ma klimat, i te nasze wszystkie randki nad morzem......
Verita właśnie co macie za święto słyszałam jakiś Bank Holiday, też ciekawam co to?:-)
Fasolka bidulka Pati, Ada jeszcze nic z zębami, chyba, że te koopy to na zęby.


Axa moja też mobilna nie była, a pierwszy swój obrót z pleców na brzuch zaliczyła z kanapy na podłogę:shocked2:


Witam po długim weekendzie
Melduje ze po wielkich bojach i krzykach mamy 2 górne jedynki:-) (w sumie mamy już 4 zęby) ale oczywiście moja córeczka nic nie robi na pol gwizdka wiec 2 górne dwójki już widać wiec w najbliższym czasie będzie powtórka z rozrywki :-Dbyle tata miał wtedy wolne
Wszystkim potrzebującym zdrowia i cierpliwości życzę:-)
u nas ciut lepiej już druga noc przespałyśmy bez pobudek i krzyków
Awersja popieram w 100% nikomu nie życzę problemu moja mala miała zaparcia od 2 do 5 miesiaca tego placzu i nerwow nawet niechce wspominac


Gratki ząbków!
 
reklama
Perell gratuluje Krystiankowych umiejętności :tak:
oby z maluszkiem sąsiadki wszystko skończyło się dobrze :-(
junior ma przy łóżeczku taki projektorek z melodyjkami, ostatnio zaczął sie nim bardzo interesować, wyciąga rączki i nawet kilka razy udało mu sie go włączyć i uruchomić pszczółkę i ptaszka :szok:
a dziś słyszę,że znów go włączył i non stop jakieś odgłosy, wchodzę i patrze a młody na plecach i stopami wali w projektor, paluszkami przesuwa :szok: troche sie boje ,że teraz bedzie miał problemy manualne z rączkami jak sądzicie :confused:
 
stokrotka co ty gadasz :p moja miała pozytywkę od karuzelki w nogach kołyski i jak w niej jeszcze spała do tak waliła nóżkami tak że melodyjki przełączała a teraz w łóżeczku jak już sama siada to pstryka rączkami i bawi się światełkami :-D:tak:
 
Stokrotka moja robi to samo tylko na dywanie lezy i uderza nogami w stoliczek interaktywny a śmiechu i radości przy tym co nie miara,powiem szczerze ze ja martwiłabym się tylko gdyby moje dziecko ominęło etap raczkowania bo to naprawdę dużo daje i procentuje w przyszłości znaczy raczkowanie :-)
 
Mell gratuluje powiekszonego uzębienia :*

Axa cos Ci mialam pisać i zapomnialam. Dobrze ze z księżniczka nieco lepiej. Pokazywalam Adasiowi jej zdjęcia ze spineczka we włosach i aż krzyczał! Chyba mu się spodobała :D

Awersja a dajesz jej surowe owocki? Takie typowo na sraczke? Ja zauwazylam ze po jogurcie naturalnym (nie wiem czy dajesz już) z potartym jablkiem za jakiś czas produkuje sie kupa. A przeważnie robi nad ranem więc to tak na niego działa. Spróbuj może śliwek surowych, jabluszka, gruszki no i ten jogurt bez dodatków jeśli się nie obawiasz. Daj znać jak poszło.

Kasia P-P Gratuluję i życzę powodzenia w zamierzonych działaniach. Trochę mnie jednak dziwi teoria, z tymi mamisynkami, ja myślę że jest trochę odwrotnie bo dziecko mimo wszystko potrzebuje mamy i tęskni a kiedy w końcu widzi ja nie chce się z nią rozstawać. Ale nie dopisujac już żadnych teorii wychowawczych rób to w czym się spelniasz.

Ja się cieszę że mogę być dla swojego dziecka i napewno będę przeżywać kiedy pójdzie pod opiekę całodzienna do kogoś innego niż ja.. :(

Dodzwonilam się dziś do ambasady i mam jeszcze czekać do środy podobno paszport wysłali. Ech... mam nieco inne wrażenia. Wyrobienie tymczasowego trwa do tygodnia czasu a ja juz od 23.04 czekam... zła jestem ale nic nie zrobię. Do wylotu mam jeszcze co prawda 25 dni i mam nadzieje ze nie będę musiala tam znów jechać ni stać w kolejkach :-/
 
Dobry wieczor Mamuski!

Gratuluje nowych zabkow u pociech! U Nas nadal nic,ale pewnie z tydzien i dwa i zobacze dolna jedyneczke,bo ona sie pierwsza szykuje.

Awersja - a probowalas dac soku jablkowego do popicia ( sa specjalne dla dzieci albo rozciencz z woda)?

Ayni - nie znosze czekac na paszport. Ja na Starszaka czekalam tylko 10 dni roboczych, na Mlodego ponad miesiac,ale z mojej winy,bo zapomnialam wyslac im zaswiadczenie no i wszystko sie opoznilo. Oby paszport dotarl jak najszybciej!

Perell - brawo dla Synusia!

I biedna ta sasiadka. Jejku straszne to....

U Nas dobrze, kaszel prawie zniknal ( to pewnie reakcja poszczepienna ).

Milej nocki!
 
Ta bank Holiday byl bo pierwszy poniedziałek maja jedt zawsze mysle ze to dlatego bo slonce czasem w maju swieci. Ale ostatni twz będzie święto.
W zasadzie weszłam tylko zobaczyć co z dzieckiem sąsiadki bo jakoś wciąż o tym myske.
Znajomego Anglika córkę 3 letnia zaatakowal pies w parku. Odgryzl jej kawalek wargi ma szramy pod okiem i nad warga. Pies z tych Anglików jakis typowy dla nich juz uspiony. Mala pozszywana . Straszne jak sie dowiedziałam.
 
reklama
Witam z rana:-)

Verita o matko:szok:

Stokrotka nie wymyslaj:-p:-D

U nas padało z rana czyli ok 6 bo tak wstajemy:-pa teraz sie przejasnia i chyba ładnie bedzie bo ciepło juz jest:-) .Zebol niedobry sie nie przebił jeszcze :no: a młoda ma tak spuchniete ze az widac pod noskiem opuchlizne :crazy: Szymon tez tak miał mam nadzieje ze ona tak długo nie bedzie sie meczyc jak on ....

Miłego dnia mamuski:-)
 
Do góry