reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

wrzesień 2012 ;)

reklama
Fasolka też oglądałam ten program fajne te wózki :-D

Pati super, że rocznica udana:)

Monaliza
zdrówka synek koleżanki miał zabieg ten sam tygodnie temu... po tygodniu było już super, ale po operacji sporo wymiotował, także czeka Cię xiężki okres tylko oni prywatnie to robili bo terminy bardzo odległe były
 
Dziewczyny a ja szukam jakiegoś dobrego laryngologa w Wielkopolsce, bo dalej walczymy z uszami Starszaka. Kiedyś któraś mi tu z Was radziła, ale na pamiętam. Future, to nie byłaś Ty - jeśli tak to przypomnij proszę.
Jakiegoś doła dziś złapałam, Starszak ma ciągle problem z tymi uszami. Jeździmy już do drugiego laryngologa (pierwszy nie bardzo pomógł) i kazała nam wyciąc trzeci migdał. Nie wiem, może ma rację, ale chcemy to jeszcze sprwdzić. Bo już u kilku lekarzy byliśmy i nikt nigdy nic nie mówił żeby Starszak miał przerośnięty ten migdał. A z uszami ma kiepsko, wszystko (cokolwiek to znaczy) mu tam zalego i przez to gorzej słyszy. Na lewe to już w ogóle masakra!
Poza tym Mały dalej ma problem z oczkami (pisałam już kiedyś). Byliśmy u okulisty 2 tygodnie temu i kazała masować, a na zabieg przekłuwania kanalika łzowego poczekać do około roczku. Okazało się, że nasze wcześniejsze masaże (przez ponad 3 miesiące) to lipa i tylko ból dla Małego, bo kazała masować całkiem inaczej. I o dziwo już po tygodniu oczko lewe przestało łzawić! Ale się cieszyłam! No ale teraz pogorszyło się z oczkiem prawym, bo oprócz łez doszła ropa i zaczerwienienie. Mamy przepisany antybiotyk w kroplach i dalej masować, masować, masować.
Sorki, ale musiałam się wyżalić.
 
Kurcze współczuje i zdrówka!!Alanek też ma czesto zapalenie ucha ale laryngolog jak badał migdały to ok było także nie wiem dlaczego jak przeziębienie to zaraz na uszy idzie :(
 
fasolka a wez nic nie mow, szkoda slow. takie ceny phhhhh
ludzie z dwojka dzieci nie mają na pieluchy, ciuszki, a wozki za 5 tys to chyba tylko warszawka.

anmika tak. centrum laryngologiczne w gorzowie. moja przyjaciółka wypróbowywała. ja nie wiem osobiscie, ale ona jest zadowolona. wlasnie w poneidzialek mają wizyte, tez jadą z wielkopolski. jesli masz ochote, mogę ci dac jej nr, to sobie z nią pogadasz. ale muszę ją też zapytac. ;)

MEDIKS Centrum Laryngologii
 
anmika Alicji wlasnie przez te ciagle infekcje uszu, zebral sie jakis plyn pomiedzy uchem rodkowym a trabka sluchowa. Dlatego bedzie musiala miec wlozony dren wentylacyjny, zeby sie go pozbyc. Bedzie go miala do roku czasu, pozniej sam wypada. On pozwala, ze te plyny wychodza na zewnatrz i ucho sie oczyszcza.
 
Witam sie, dzis wymieklam o 4tej i maly wylądowal z nami w lozku...chyba dam sobie spokoj i wroci do nas,poczekam az bedzie sie budzil razy na cyca(jak to w ogole nastapi) a nie 6! nawet moj kregoslup nie wyrabia:-D

Dzis przyjezdza moja kumpela na ktora moj maly reaguje placzem:-D:-D:szok:a wczesniej tak sie cieszyl a teraz to ja go nie poznaje:szok:pisk i placz haha

A my juz dostalismy nocnik:-Dmoj braciszek nam zakupil ale fajny taki wysoki,w lidlu ostatnio byly:-)

Monaliza to faktycznie ciezki okres Cie czeka:-(takze sil zycze!! i cierpliwosci do B!! i mysle,że to taki okres bo zblizacie sie do Waszego wielkiego dnia... :*

RiSia no widzisz nie denerwowal sie Sebus,był spokojny bo mama nie nalega:-)i spisal sie na 6+ !! bravoo

Tygrys jak dla mnie zastrzyk jest nieprzyjemny ale to sekundy a potem okej:-)ja ostatnio jak bylam to znieczulenia nie wzielam to dentystka dwa razy patrzyla w karte czy ja to napewno ja:-Da ja do niej,że porod przezylam wiec dam rade bez:-Dbo wiem,że 30min i juz bedzie koniec:-D i dalam rade

RiSia i jaka kupujesz sukienke? ktoras z tych co pokazywalas na allegro?
 
Dzięki dziewczyny. U mojego Starszka zaczęło się w maju 2011 - wtedy miał pierwsze zapalenie uszu (późno, bo to niby dotyka małych dzieci) - lekarz stwierdził, że to mogło być jako powiłkanie po ospie. Od tego czasu miał już trzy razy - miesiąc temu nawet nie był przeziębiony ani nic, tylko od razu zaatakowało ucho - tym razem jedno. Dziwne? I on ma zaraz zapalenie z wysiekiem, tzn. pęka mu błona bębenkowa i wylatuje ropa.
Szkoda mi go, bo najbardziej nie może przeżyć tego, że nie może jeździć na basen. Jeździł raz w tygodniu i uczył się pływać - bardzo to lubił i jakąś taką odskocznie miał od szkoły. Może poszukam mu czegoś innego. :-(
 
reklama
U nas też czesto te uszy z 4 razy na pewno :(raz jedno a raz dwa na raz...i tez z wysiękiem zawsze a raz nawet z krwią :(
 
Do góry