reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

wrzesień 2011

jejku mówie wam nie umiem wypędzić tych złych myśli od początku ciaży dręczą mnie obawy że moje dziecko będzie chore a teraz jak już wiem ze anatomicznie wszystko jest ok to wkręcam sobie oczywiście niechcący że cos z mózgiem będzie nie tak... dodam ze mojego męża ciocia ma schizofrenie a siostra porażenie mózgowe i to może dlatego....
 
reklama
Bry dziewczyny! :-)
Ja sie tylko przywitac chcialam bo zaraz kolezanka na plotki przychodzi ze swoim 4 miesiecznym synkiem. Pewnie bedzie jazda :-D
U mnie noc minela jako tako. Spalam do 5tej a potem sie meczylam przez prawie 2 godziny ale zawsze to wiecej snu niz w ostatnie noce.
bebzonik wspolczuje przeziebienia. Mam nadzieje ze szybko przejdzie
asia widze ze u Ciebie akcja ostro sie rozkreca jak Cie tak strasznie czysci. Obys do cc wytrzymala.
ewelinak super ze Kuba zadowolony z pokoju i tak wiele udalo Ci sie zrobic. Troche przerazaja mnie Twoje plany na za 3-4 tygodnie. Przeciez Ty wtedy wlasnie rodzic bedziesz a nie remonty robic, czyz nie?
bafinka wspolczuje takiego weekendu a jeszcze bardziej takiego snu. To pewnie ze zmeczenia to tych wszystkich odwiedzinach i wysilku jaki wlozylas w przygotowanie poczestunku. W ogole ja nie wiem jak Twoj maz godzi sie na to, zebys Ty tak w kuchni zaiwaniala w takim stanie i wszystkim uslugiwala...
U mnie slonecznie ale chlodno wiec do wytrzymania. Dzisiaj powinna przyjsc kamera ktora zamowilismy na narodziny Lenki wiec pewnie zrobimy wieczorem pierwszy film jak mala jeszcze w brzuchu fika :-) Juz sie nie moge doczekac :-)

Milego dnia kobitki!
 
Ostatnia edycja:
Hej,

Na poczatek zaciskam kciuki za wszystkie mamy, które mają się rozpakować w tym tyg.

Ja dziś miałam kiepską noc, było mi niedobrze, ale wymiotować nie mogłam samoistnie, więc poszłam sobie pomóc, ale nic nie leciało. Kulałam się tak do 5tej, przeszłam do drugiego pokoju i troche przysnęłam. Jestem zmęczona jak ch....a, a za godzinę ruszamy w drogę do gina. Ciekawe co powie.

Zycze milego dnia!
 
Asia a co Cię tak czyści? Może też dopadła Cię jakaś grypa żołądkowa?
Bafinka,
co to za okazja, ze tyle gości na weekend miałaś? Współczuję troszkę, wiem co to znaczy obskoczyć kilka osób i to jeszcze z brzuszkiem. Dzielna jesteś! Ja też czasami miewam takie sny, że Leoś bedzie chory. Gdzieś w podświadomości siedzi mi myśl, że mój brat ma porażenie mózgowe- tylko że to powstało z winy lekarzy, którzy odbierali poród. Ktoś mi powiedział, że kobieta w ciąży powinna jak najmniej myśleć o takich "złych" rzeczach, żeby nie przyciągać tego myslami. Staram się tak robić, ale sny czasami same się pojawiają.
Bebzonik, kuruj się. Niesttey takie wiatraki czy klimatyzacje to zguba w upalne dni. Kiedyś też się tak zaziębiłam.

My właśnie wrócilismy z mężem od lekarza ogólnego. Mąż dostał 3 dni zwolnienia na tą grypę żołądkową. Lekarka powiedziała, że jesli mi też bardzo choroba dokucza to moge zażywać część z leków, które mu przepisała. Tak więc siedzimy w domu, żeby nie zarażać, choć pogoda taka piękna- ani nie za zimno, ani za gorąco- że na spacer ciągnie. No, ale cóż....
 
Cześć..
współczuję okropnych snów..ale ja też dopiero od niedawna zaczęłam się martwić czy dzidzia będzie zdrowa. Bałam się na początku ciąży, potem w ogóle o tym nie myślałam..a teraz na końcówce znowu mnie dopadło..żeby była zdrowa...

Pospałam do 9.30, zaraz się zbieram do sklepu po farbę, bo P jeszcze jakieś dwie ścinki maźnie i do lidla, bo wypatrzyłam narożną białą półkę, będzie jak znalazł do sypialni, mam nadzieję, że jeszcze dostanę.

Zdrówka dla chorowitków..powodzenia na wizytach, do później..
 
Dziewczyny powodzenia w tym tygodniu!
Upal troszke odpuscil choc nadal letnia pogoda. JA zaliczylam towarzyski weekend, grill u znajomych, urodziny babci, odwiedziny u rodzicow. Choc powiem wam ze juz malo towarzyska jestem...
Co do snow takich okropnych to tez takie miewam czasem, ale staram sie nie myslec, nie martwic, bedzie dobrze prawda!
 
teofiles okazja jest taka ze w końcu skończyliśmy remontować nasze mieszkanko i wszyscy chcą naraz wpadać a że my chodziliśmy do nich to głupio odmówić a już chyba lepiej teraz żeby poprzychodzili niż jak maleństwo będzie bo w tedy podejrzewam będe jeszcze bardziej zmęczona...
 
Mnie tak już czyści od paru dni i to zawsze na wieczór, mam nadzieje że to bardziej stres i wytrzymamy do czwartku.

ja dzisiaj sprzątam na całego, tylko 3 dni zostały, a w środe jeszcze urodziny męża
 
Witam Kochane!!
Byłam przekonana, że w szpitalu będzie czas na wszystko, a tu się okazuje, że nawet nie mam kiedy poczytać :-(
Mam nadzieję, że w domku będzie inaczej :-)

Na pewno będzie :-)
Mąż mi zabiera komputer na wieczór, bo pan przychodzi wieczorami naprawiać i coś naprawić internetu nam nie może ;/ dziś też zabierze i nie wiem czy jeszcze mi przywiezie... Może dopiero w środę.

Przed chwilą byłam jeszcze uśmiechnięta, nieprzestraszona, a teraz już mam nerwy :-( dziś na obchodzie ordynator powiedział, że po badaniu podejmie decyzję co do dnia porodu, więc się zdenerwowałam, bo już myślałam, że nie będzie to jutro, tylko kiedyś tam :-(
Ale na badaniu powiedział, że jutro... Mówił, że lepiej dla dzidzi byłoby, żeby urodziła się naturalnie, wtedy kiedy chciała ona, ale... Rozwiązując ciążę jutro wybieramy mniejsze zło. Więc jutro z rana idę pierwsza...

Bardzo proszę Was i wielkie kciuki, mimo, że jedną cesarkę przeżyłam, tej boję się jak nie wiem co :-)
Ale będzie dobrze, prawda?
Prawda! Musi być dobrze!! :-)

Pozdrawiam Was wszystkie ciepło, życzę dużo, dużo zdrówka, a dla rodzących sił!! :-)
Całuję mocno!!:*
 
reklama
asia Ty sprzątasz????? Naprawdę nie chcesz doczekać do CC, ja swojej terminu jeszcze nie znam, ale sprzątanie oddałam w ręce fachowców i wchodzi mi firma sprzątająca w sobote rano.

Bafinka podziwiam z tymi gośćmi, ja to bym ich na księżyc wysłała :cool:

Ok ja mykam spać, muszę korzystać póki starsza u babci a M w pracy....
 
Do góry